Vyhlašuji válku chlapům

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
martacert
Stálice 81 příspěvků 29.10.14 19:57
vyhlašuji válku chlapům

Vyhlašuji válku: těm, kteří vztahují ruku na partnerku. Těm, kteří si neváží práce svých žen. Těm, kteří ženu oblbují a jakmile si udělají zářez, nestojí jim ani za pozdrav. A konečně těm, co ženě ani nedokáží říci bylo mi s Tebou fajn, ale je čas jít dál. Vyhlašuji boj. S pevnými pravidly. Řekněme nahlas co se nelíbí. Protože první pravidlo boje je, ač nemusím ve všem souhlasit, abychom spolu mohli žít, mějme k sobě úctu. Přidá se někdo?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
RoseK
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 29.10.14 19:59
8o :roll:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34187 příspěvků 1 inzerát 29.10.14 19:59

:think: tady jsou hlavně ženy. šla bych s tím někam mezi chlapy

Vrtul
Závislačka 3347 příspěvků 29.10.14 20:00

K čemu nám to tady bude? Když bude potřeba řeknu mu to doma. :lol:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34187 příspěvků 1 inzerát 29.10.14 20:00
@Vrtul píše:
K čemu nám to tady bude? Když bude potřeba řeknu mu to doma. :lol:
:lol: doma snad nemáš ani jeden z uvedených exemplářů? :think:
zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 29.10.14 20:01

Vyhlašme válku i blbým ženám! Které se nechají mlátit, které sebou nechají zametat nebo se naivně nechají oblbnout! Tedy do boje 8)

Vrtul
Závislačka 3347 příspěvků 29.10.14 20:02

@Tiger-lily zatím se tak neprojevil a doufám že ani se toho nedočkám. Ale kdo ví. :mrgreen:

Vrtul
Závislačka 3347 příspěvků 29.10.14 20:03

@zuzouš no to bych na tomhle fóru nevytahovala. Nevíš kdo je v přesile ;-)

Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 29.10.14 20:03
@martacert píše:
Vyhlašuji válku: těm, kteří vztahují ruku na partnerku. Těm, kteří si neváží práce svých žen. Těm, kteří ženu oblbují a jakmile si udělají zářez, nestojí jim ani za pozdrav. A konečně těm, co ženě ani nedokáží říci bylo mi s Tebou fajn, ale je čas jít dál. Vyhlašuji boj. S pevnými pravidly. Řekněme nahlas co se nelíbí. Protože první pravidlo boje je, ač nemusím ve všem souhlasit, abychom spolu mohli žít, mějme k sobě úctu. Přidá se někdo?

Jezus, co se ti stalo??

krtek7489
Kelišová 5827 příspěvků 29.10.14 20:05

@martacert Já jsem spokojená a nikdy se ke mě žádný chlap nechoval, tak abych jim musela vyhlásit válku :think: Od takových chlapů bych totiž dala ruce rychle pryč. Když ty necháš s sebou zametat, je to tvůj problém, ne těch chlapů :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 29.10.14 20:08

@martacert to řeš na chlapském serveru, né tady :zed: mám normálního chlapa, ruku na mě nevztahuje, pomůže i pochválí. Osobně nemám důvod..

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 29.10.14 20:11

Martacert:…děvenko, mám takový pocit, že bys od jednoho chlapa potřebovala dostat pořádně do kožichu, že nejsem daleko od pravdy :jazyk: :?:

Petule030
Kelišová 5823 příspěvků 1 inzerát 29.10.14 20:16

Fajn, bude boj!! :cert:
Ale k čemu nám to bude? :think: :mrgreen: :mrgreen:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30237 příspěvků 29.10.14 20:17
@zuzouš píše:
Vyhlašme válku i blbým ženám! Které se nechají mlátit, které sebou nechají zametat nebo se naivně nechají oblbnout! Tedy do boje 8)
:palec:
martacert
Stálice 81 příspěvků 29.10.14 20:18

Přečetla jsem si pár diskuzí: jsou holky, co se ptaj, za je normální, když je chlap tituluje krávo. Budiš je to extrém. Jde mi o to říci jednou provždy co se mi nelíbí na chování mužů k nám, ženám. Třeba ty, jichž se to týká, najdou sílu postavit se na odpor. A není to jen bití a násilí obecně. Nelíbí se mi pohledy, kdy si žena může připadat jako kus dobytku.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >