Večně počůraný záchod

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 16:00
večně počůraný záchod

Holky už nevim co mam delat.Muj muz je prase. Vecne je pocurany zachod i s podlahou. xkrat jse mu to rikala a xkat se nic nezmenilo..Krom toho to zrovna moc neprehani s hygienou.uz jsem z toho znechucena a vecne se kvuli tomu hadame.co mm delat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:
MUFICE
Hvězda diskuse 48766 příspěvků 28.10.14 16:01

At po sobě uklizí nebo čůrá v sedě :pankac:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 28.10.14 16:03
@Anonymní píše:
Holky už nevim co mam delat.Muj muz je prase. Vecne je pocurany zachod i s podlahou. xkrat jse mu to rikala a xkat se nic nezmenilo..Krom toho to zrovna moc neprehani s hygienou.uz jsem z toho znechucena a vecne se kvuli tomu hadame.co mm delat?

Buď mu vždy, když nalezneš pozůstatky jeho vyměšování vrazit do ruky kýbl s hadrem, ať si to po sobe uklidí, nebo trvat na tom, ať čůrá v sedě, když se neumí trefit.

Btw, u nás má umývání záchoda na starosti chlap (teda z jiných důvodů) a čůrá v sedě. ;)

BaMaK
Závislačka 2991 příspěvků 20 inzerátů 28.10.14 16:06

Nakresli terč s dírou uprostřed a vyznač šipkou :lol: třeba mu to dojde. Ale jestli je chyba v tom, že je mu to jedno…tak ať záchod uklízí on, pokud odmítne, odmítni vařit, nebo něco jiného, co mu bude chybět.

Krakatice88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 16:06

Dvě možnosti. Ať záchod uklidí vždycky, když to tam po něm najdeš zach cané, nebo ať čurá v sedě. Pochybuju ale, že takové prase začne na záchod sedat, protože takoví bývají nejvíc přesvědčení o tom, co a jak má/nemá dělat správný chlap a správný chlap přece nesedí při čurání. Takže se přikláním k variantě jedna.

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 16:07

Na dvere WC prilepit plakat s heslem, ze i zde je treba byt clovekem a ne prasetem v chlive.
A pri nadchazejicich dlouhych zimnich vecerech ho nechat opisovat stokrat vetu:„Savo je kamos!“

Fjodorka
Extra třída :D 11333 příspěvků 28.10.14 16:08

A on je nějak postižený, nebo debil, že se netrefí? :think: Na to bych se ho asi zeptala v první řadě…

Jinak co dělat, těžko říct, když už musí chcát na zem, tak ať si to i uklízí, já bych to tedy nedělala :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 16:10

Jsou to cunaci! U nas to je take, ne furt, a le casto. K tomu jeste posr…Vim presne odkud vitr vane. Kdyz jsou u nas tchanovci, teda tchan -VZDY po nem jdu jako na zachod a musim tu spoust uklidit. Ten se i normalne vychc…vedle misi…nechapu…nevim co tam delaji. Jsem doma normalka hajzbaba.

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 16:13
@Anonymní píše:
Jsou to cunaci! U nas to je take, ne furt, a le casto. K tomu jeste posr…Vim presne odkud vitr vane. Kdyz jsou u nas tchanovci, teda tchan -VZDY po nem jdu jako na zachod a musim tu spoust uklidit. Ten se i normalne vychc…vedle misi…nechapu…nevim co tam delaji. Jsem doma normalka hajzbaba.

V tom pripade zacni vybirat bura za pouziti wc a bez toho jim klice nedavej ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 16:15

@Chocoloco
Buro???!!! Ale v eurech!

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 28.10.14 16:15
@Fjodorka píše:
A on je nějak postižený, nebo debil, že se netrefí? :think: Na to bych se ho asi zeptala v první řadě…Jinak co dělat, těžko říct, když už musí chcát na zem, tak ať si to i uklízí, já bych to tedy nedělala :nevim:
:pankac: :pankac: :mrgreen: tak nějak :mrgreen:
Fjodorka
Extra třída :D 11333 příspěvků 28.10.14 16:16
@Anonymní píše:

Bych mu to vpálila hned na té návštěvě, přede všemi, že ať si chčije na podlahu doma, žádné trapné vyříkání v klidu za rohem. Dobytek jeden hnusnej :poblion:

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 16:17
@Anonymní píše:
@Chocoloco
Buro???!!! Ale v eurech!

Je to tve WC a cenu urcuje majitel :mrgreen:

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 28.10.14 16:20

Hm, tak já to teď řeším s malým, velkého bych snad seřezala…ale čtyřleťák čumí pořád po ptákách, za wecko a pak to tak vypadá. Mě to neskutečně točí a to mi hned hlásí, že se netrefil :cert: Než chodil do školky, tak si sedal, jenže tam holt čůrají ve stoje. :roll:

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 28.10.14 16:20

Až si spláchneš svoje ho.no,
podívej se dolů kolmo. Jestli něco nezbylo, co by druhým vadilo! :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Grossová přišla o ňadra: Lékaři jí zřejmě odeberou i dělohu a vaječníky

Šárka Grossová (39) má za sebou náročnou operaci a dost možná ji čeká další.... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >