Změna po dětech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 12:56
Změna po dětech?

Zdravím,
Předem prosím o zachování anonymity. Trochu se za to stydím.
Začínám si říkat, jestli jsem normální. Než jsem měla dítě byla jsem ten typ co má spíše dlouhodobé vztahy, nikdy jsem moc nestřídala, nebavilo mě to. stačil mi jeden partner, byla jsem věrná, takovej usedlej typ.
Ale začínám mít problém. Před otěhotněním jsem byla s partnerem spokojená, 100% jsem si vyhovovali. Ale postupem času, čím dál je to od porodu, se mi jakoby začínají měnit chutě, jsem hrozně náruživá a partner mi nějak nestačí. nevím čím to je. zkoušíme to různě oživit a tak. ale upřímně mě to baví čím dál míň :(. máme trochu problémy i normálně. někdy mám pocit jako bych byla jeho služka nebo matka…nevím, jestli je to třeba i tím…
Mám chutě na jiné chlapy a kdybychom neměli dítě, tak už to dávno udělám, ale nechci si ničit rodinu. Měl to taky někdo takto? Spravilo se to?

Reakce:
Karleon
Kelišová 5552 příspěvků 29.10.14 13:08

Možná opravdu jen potřebuješ ujištění, že jsi mimo jiné stále ještě ŽENA. Třeba to časem odezní, neničila bych kvůli tomu jinak fungující rodinu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 13:17

@Karleon máš pravdu, já vím. nechci ji ničit. snad se to spraví…ale myslíš, že to tak má každý? všichni chlapy berou svoje ženy jenom jako „ty co uklidí a postarají se“?já to tak nechci. nedokázala bych to asi vydržet celý život…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 13:32
@Anonymní píše:
Zdravím,
Předem prosím o zachování anonymity. Trochu se za to stydím.
Začínám si říkat, jestli jsem normální. Než jsem měla dítě byla jsem ten typ co má spíše dlouhodobé vztahy, nikdy jsem moc nestřídala, nebavilo mě to. stačil mi jeden partner, byla jsem věrná, takovej usedlej typ.
Ale začínám mít problém. Před otěhotněním jsem byla s partnerem spokojená, 100% jsem si vyhovovali. Ale postupem času, čím dál je to od porodu, se mi jakoby začínají měnit chutě, jsem hrozně náruživá a partner mi nějak nestačí. nevím čím to je. zkoušíme to různě oživit a tak. ale upřímně mě to baví čím dál míň :(. máme trochu problémy i normálně. někdy mám pocit jako bych byla jeho služka nebo matka…nevím, jestli je to třeba i tím…
Mám chutě na jiné chlapy a kdybychom neměli dítě, tak už to dávno udělám, ale nechci si ničit rodinu. Měl to taky někdo takto? Spravilo se to?

nevim jestli spravi.mam docela stejny Problem, ale vetsi o to, ze manzel staci a ja bych radeji aby stacil nekdo jiny..asi krize manzelstvi. vcera jsme se do krve zhadali a cekam az si to sedne a neco vymyslime. ja ho miluju to jo, je to skvely chlap, ale…ja ani nevim, nechce se mi s nim spat a pritom bych byla jak urvana ze retezu. protivi se mi, jen co ho vidim mezi dverma :?

MambaJ
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 29.10.14 13:33

Tak mu to řekni, řekni mu, že jestli ti nedá co potřebuješ, uděláš mu parohy. Lidi by spolu měli mluvit o všem!!

Karleon
Kelišová 5552 příspěvků 29.10.14 14:25

Ne, určitě to tak nemá každý. Píšeš, že máte trochu problémy i jinde, jsi tu anonymně, nechceš to trochu rozvinout?

Lucinka 8
Nováček 5 příspěvků 31.10.14 15:31
změna příjmení u dětí

Dobrý den maminky chtěla bych se zeptat uvažujeme s manželem že by jsme dětem změnily příjmení. Měla jsem kluky za svobodna a na nejstaršího pobírám sirotčí důchod tak mám strach aby o ten důchod nepřišel. Manžel mi řekl že pokud jim změníme jen příjmení tak o důchod nepříjde jen že si ho nesmí osvojit pak by už o něj přišel. Prosím jak je to děkuji za odpovědi :) :) :) :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >