Vyhledávání na emiminu

461
21.2.06 14:00

Vyhledávání na emiminu

Poradíte někdo jak vyhledávat v diskuzích? Nějakou dobu mi to šlo a teď už zase ne. Dám HLEDAT, do klíčového slova třeba NOČNÍK, hledání všude :-) a .....nenajdu NIC :? :? :?

Díky za návod, asi mi to v těhu moc nemyslí.

Sendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

679
21.2.06 14:23

Sendy z toho si nic nedělej - nedávno jsem také něco potřebovala najít a nenašlo mi to vůbec nic. Také mně to před tím šlapalo. Jinak mě teď zlobí celý emimino, nějak déle se načítá a dlouho to trvá. :cry: 8O 8)

Tak nevím možná to mají trošíčku rozbitý… :lol: :lol:

zatím pa a hodně štěstí k miminku!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1132
21.2.06 14:23

Ahoj,
dej za to „nočník“ hvězdičku - tj. nočník*

P.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Missorka
24.2.06 14:30

Sendy,

emimino je patrně před přechodem na novější systém, tam by mělo fungovat snad vše. Tak jen prosím o chvilku strpení, fakt se snažíme.

Vyhledávání v diskusích by snad od včerejška fungovat mělo.

S problémy podobného typu se příště obracej rovnou na mě, popř na webmastera.

Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
6020
11.3.06 10:19

Prosím může mi někdo poradit, jsem tu teprve po druhé a včera jsem byla v nové diskuzi „Čekatelky na // spojte se“ dnes už to nemůžu najít ani ve vyhledávači :cry: děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6020
11.3.06 10:20

Prosím může mi někdo poradit, jsem tu teprve po druhé a včera jsem byla v nové diskuzi „Čekatelky na // spojte se“ dnes už to nemůžu najít ani ve vyhledávači :cry: děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
11.3.06 10:38

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Najdeš to v diskuzích dole v Diskusních skupinách, Stejná situace…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Missorka
11.3.06 11:05

Iko,

taky si můžeš nastavit - dole pod diskusí - Zapnout sledování tohoto tématu - a pak ti bude chodit na e-mail upozornění, pokud se v diskusi objeví nový příspěvek. Přijde ti jako e-mail s odkazem, na který klikneš a budeš hned v té sprvávné diskusi, dokonce tě to nastaví i na poslední příspěvek, který jsi četla…

Peta

• Nahlásit
  • Citovat
31603
19.10.10 20:19

Obnovuji :-D

Mám dotaz, nešlo by zpřesnit vyhledávání? Třeba jen na jednu sekci, např. Těhotenství? Abych si mohla vybrat, v které kategorii budu hledat. Protože když zadám na hledání nějaký výraz, tak mi to vyhledá i příspěvky ze stálých diskuzí a v podstatě nesouvisejích. A třeba když chci vyhledat příznaky těhotenství, tak bych chtěla vyhledávat jen v kategorii Těhotenství.

Nebo nebyla by možnost hledat daný výraz jen v názvech diskuze? Za předpokladu, že je diskuze trefně pojmenovaná, tak bych měla větší šanci najít diskuzi s dotazem, který mě zajímá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13327
19.10.10 21:50

Gladys, vyhledávání v názvu tématu tu je. Používáš to správné hledání v diskusi? Je na adrese https://www.emimino.cz/…use/hledani/ a odkaz je na něj na hlavní stránce diskuse vedle nadpisu.

Nebo co jiného jsi myslela?

Zpřesnění na kategorii promyslíme, neměl by snad být problém to přidat. Díky za tip.

Admin Radek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
19.10.10 22:27

Tak já na tom odkazu vidím vyhledávání, můžu zvolit řazení, ale nemůžu zvolit vyhledávání jen v názvech témat. pak je tam ještě záložka na vyhledávání na celém emiminu, to už je jen prostý vyhledávací řádek. Předpokládám, že jsem slepá a něco nevidím, ještě to budu zkoumat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
19.10.10 22:30

Myslím, že vyhledávání pouze v názvech měli třeba na modrém koníkovi, tam se to zaškrtlo pod vyhledávacím řádkem, ale už to tam nemají, jak jsem koukala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13327
20.10.10 01:30
Gladys píše:
Myslím, že vyhledávání pouze v názvech měli třeba na modrém koníkovi, tam se to zaškrtlo pod vyhledávacím řádkem, ale už to tam nemají, jak jsem koukala.

Máme tam obojí automaticky. Když vyhledáš například neštovice tak nahoře vyběhnou vyhledaná témata dle názvu tématu a až dole jsou „neštovice“ vyhledané v jednotlivých příspěvcích… Snad je to takto OK, případně napiš ještě znovu :-)

Admin Radek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
20.10.10 09:32

jo tááák. no tak to mě jaksi nenapadlo, já věděla, že blbě koukám :oops: Tak to se omlouvám a děkuji za vysvětlení :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
10.6.18 23:07

Problémy s vyhledáváním

Když na úvodní stránce zadám do vyhledávače dotaz pro admin, tak mi to nevyhledá vůbec nic. V čem dělám chybu, že mi nefunguje vyhledávač?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama