Vyhozené oblečení bývalého..

24.9.20 19:53

Vyhozené oblečení bývalého..

Dobrý den, potřebuji radu. Jsem přes 5 měsíců po rozchodu s byvalym. Měl u mě nějaké své oblečení, ktere si nevyzvedl, i kdyz jsem ho urgovala nekolikrat kazdy mesic. Nedavno jsem cast obleceni vyhodila. Dnes jsem hovory od jeho sestry a matky, že když věci nevratim zitra, tak mě dají k soudu. Setkal se s timto uz nekdo? Co můžu ted delat? Ja mu x krat psala, ze mi to tu zavazi a nejsem uschovna, on nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1063
24.9.20 19:57

Já bych to ignorovala. Dalas mu vědět? Dala. Ozval se? Neozval. Na*rat 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23096
24.9.20 19:58

Ignore… Času měl dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11761
24.9.20 19:59

@HolkaDivoka Jo at te daji k soudu. Aspon se tam pobavi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7953
24.9.20 19:59

Ser na ně. Vůbec se s nima nebav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16972
24.9.20 20:00

Tohle řeší paragraf 2296 občanskýho zákoníku. Vygoogluj si to, nemám možnost to teď zkopírovat. Jsi v právu, mají smůlu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7177
24.9.20 20:08
@HolkaDivoka píše:
Dobrý den, potřebuji radu. Jsem přes 5 měsíců po rozchodu s byvalym. Měl u mě nějaké své oblečení, ktere si nevyzvedl, i kdyz jsem ho urgovala nekolikrat kazdy mesic. Nedavno jsem cast obleceni vyhodila. Dnes jsem hovory od jeho sestry a matky, že když věci nevratim zitra, tak mě dají k soudu. Setkal se s timto uz nekdo? Co můžu ted delat? Ja mu x krat psala, ze mi to tu zavazi a nejsem uschovna, on nic.

Tak ať si ten bordel odveze někam? Ja tady budu zakopávat o kufry? :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.9.20 20:12
@glaubie píše:
Já bych to ignorovala. Dalas mu vědět? Dala. Ozval se? Neozval. Na*rat 8)

Ano dala, mnohokrát. Nechápu, že mě nekontaktoval on, ale jeho rodina a ještě to vycislily na 32000 :zed: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.9.20 20:12
@glaubie píše:
Já bych to ignorovala. Dalas mu vědět? Dala. Ozval se? Neozval. Na*rat 8)

Ano dala, mnohokrát. Nechápu, že mě nekontaktoval on, ale jeho rodina a ještě to vycislily na 32000 :zed: :nevim: @Janli podivam se, díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4764
24.9.20 20:13

Po 5ti měsících? To jses dobrá, u mě by svoje krámy měl max tejden. Neboj, nikam tě nedaji, trapaci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.9.20 20:14

Jsem tu nová tak motam označování, omlouvam se. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.9.20 20:14
@mackA159 píše:
Po 5ti měsících? To jses dobrá, u mě by svoje krámy měl max tejden. Neboj, nikam tě nedaji, trapaci :)

Jeho sestra je prý magor, tak si tím nejsem jistá. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
24.9.20 20:16
@HolkaDivoka píše:
Ano dala, mnohokrát. Nechápu, že mě nekontaktoval on, ale jeho rodina a ještě to vycislily na 32000 :zed: :nevim:

Vůbec je neřeš, to je fakt dospělý nechat maminku se sestřičkou aby ti volali a vyhrožovali soudem. To by mě teda zajímalo co u tebe měl za tolik peněz a hlavně že ty dvě to úplně přesně vědí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42905
24.9.20 20:16
@HolkaDivoka píše:
Ano dala, mnohokrát. Nechápu, že mě nekontaktoval on, ale jeho rodina a ještě to vycislily na 32000 :zed: :nevim:

mel dimantove manzetove knoflicky? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
24.9.20 20:17

Bych jim poslala vyúčtování za „úschovné“ 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...