Vyhrál někdo lázně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kla2014
Povídálka 16 příspěvků 30.05.19 19:14
Vyhrál někdo lázně

Ahoj mám dotaz, vyhrál někdy někdo lázně. Volala mi milá paní asi před pár dny, že dělá anketu a ptala se jen pár otázek, klouby zda bolí, věk a či jsem z města nebo vesnice. Zabralo to půl minuty, tak jsem jí ze slušnosti odpověděla a ona říkala, že všichni kdo se zůčastnili ankety budou dáni o slosování o lázně. Za dva dny volala znova, že získávám ty poukaz do lázní v Piešťanech, ten se dá využít rok, podle toho, jak se to člověku asi hodí, je to na 3 až 7 nocí pro dvě osoby do 4* hotelu, v ceně je asi strava a bazén, pak řekla, že k tomu je samozřejmě výživa na klouby na celý rok / cena za toto vše je 2,500 Kč/ Řekla jsem jí, že nevím co si mám o tom myslet, že je hodně podvodů, že nehodlám platit něco, co se mi zdá pro ně nevýhodné, poprosila jsem jí, ať mi dá dva dny a pak brnkne. Že se musím zeptat přítele, to byla tak trochu výmluva, spíš jsem nechtěla odpovídat hned. Samozřejmě mi to vrtá hlavou, nemáte s tím někdo zkušenost, budu ráda, to že to může být podvod je mi jasné, ale dát 2500 za dvě osoby na pár dní v pěkném místě, proč ne, díky za rady, jasně, že bych zaplatila, až by mi to přišlo domů a do ruky atd. ale spíš chci vědět, zda se někomu nestalo to stejné, díky a hezký večer :)

Reakce:
stinga
Kelišová 7413 příspěvků 30.05.19 19:29

Na toto odpověď nevím, mně včera volala firma Vinted :nevim: (to je prodej použitých oděvů) a nabízeli zdarma servis a revizi oken. Tak po krátkém hovoru jsem jim řekla, že si tipaře do bytu nepustím.
ale lázně nevím, ale zas, proč by někdo nabízel lázně za 2500,–- když zájemců o lázně je spousta

Ufinka87
Kecalka 435 příspěvků 30.05.19 19:31

Výhra by měla být výhra.. Tzn zdarma.. Abys nezaplatila 2500kc došly vám nějaké předražené doplňky stravy a lázně nic.. Nic bych neplatila. Ať vám sdělí kde si můžete výhru vyzvednout… V jakém hotelu sebookuje pobyt+ nějaké podklady k tomuto… Je to beztak podvod… Ja uz takhle vyhrála několik milionů auta a já nevím co.. Bylo jen potřeba zaplatit poplatky…

Tableta
Kelišová 5201 příspěvků 30.05.19 19:33

:lol: :lol: Nebuď naivní. Pokud něco vyhraješ, tak za to neplatíš ani halíř. Samozřejmě je to scam.

Mirenka
Kecalka 148 příspěvků 30.05.19 19:39

Zkouší to všelijak. Podobné ankety vůbec neřeším a ukončuju hovor.

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 8464 příspěvků 30.05.19 19:46
@Kla2014 píše:
Ahoj mám dotaz, vyhrál někdy někdo lázně. Volala mi milá paní asi před pár dny, že dělá anketu a ptala se jen pár otázek, klouby zda bolí, věk a či jsem z města nebo vesnice. Zabralo to půl minuty, tak jsem jí ze slušnosti odpověděla a ona říkala, že všichni kdo se zůčastnili ankety budou dáni o slosování o lázně. Za dva dny volala znova, že získávám ty poukaz do lázní v Piešťanech, ten se dá využít rok, podle toho, jak se to člověku asi hodí, je to na 3 až 7 nocí pro dvě osoby do 4* hotelu, v ceně je asi strava a bazén, pak řekla, že k tomu je samozřejmě výživa na klouby na celý rok / cena za toto vše je 2,500 Kč/ Řekla jsem jí, že nevím co si mám o tom myslet, že je hodně podvodů, že nehodlám platit něco, co se mi zdá pro ně nevýhodné, poprosila jsem jí, ať mi dá dva dny a pak brnkne. Že se musím zeptat přítele, to byla tak trochu výmluva, spíš jsem nechtěla odpovídat hned. Samozřejmě mi to vrtá hlavou, nemáte s tím někdo zkušenost, budu ráda, to že to může být podvod je mi jasné, ale dát 2500 za dvě osoby na pár dní v pěkném místě, proč ne, díky za rady, jasně, že bych zaplatila, až by mi to přišlo domů a do ruky atd. ale spíš chci vědět, zda se někomu nestalo to stejné, díky a hezký večer :)

Řekněme, že cena těch lázní bude někde kolem 10 tisíc korun. Proč by tedy rovnou nepřidali i těch 2500 Kč, když v porovnání s tou cenou lázní je to jen čtvrtina? Jak píšou přede mnou, zdá se mi to jako snaha vylákat z lidí peníze…

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15226 příspěvků 30.05.19 19:54

Ale jo volala poslala jsem jí kamsi protože takhle volají pořád, pořád vyhrávám jenže vždy to má háček chtějí zaplatit nějaký preparát

Alkata
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 30.05.19 19:56

Vážně je někdo tak hloupý a na tohle skočí? Lidi lidi… :zed:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15226 příspěvků 30.05.19 19:57

Koukej a to jsem nehledala
https://travelking.cz/…nzi-a-masazi?…

mamoch
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 30.05.19 20:06

Pokud výhra, tak musí být ZDARMA, na výhry plus „něco doplatit“ nereaguju.

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 30.05.19 20:12

Vím, že existujou jakési „výherní kupony“, že sice vyhráváš ubytování zdarma, ale je to podmíněno tím, že tam musíš být třeba 9 dní a k tomu si musíš koupit za těžký peníze plnou penzi, procedury atd, což v podstatě stojí tolik, co to ubytování… tak jestli to nebude něco podobně „výhodného“ :think: Chtěla bych poslat do mailu detaily případné výhry s tím, že pak potvrdím, zda ji přijímám.

estrela
Závislačka 4510 příspěvků 30.05.19 21:44

Přítel vyhrál to a samé, rovnou řekl, že ne. Pokud má něco zaplatit, tak to výhra není. Takže jste vyhráli dva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a to prý je jediný výherce :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mimart
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 30.05.19 23:03

@Kla2014 ahoj, já jsem vyhrála asi před 6 lety taky pobyt v lázních. Pro sebe zdarma a druhá osoba myslím měla platit 50% z ceny…to už si přesně nepamatuji. Mohla jsem si vybrat i balíček procedur, který se mi líbil, a ubytování v jednom ze dvou lazenskych domů. Akorát mě požádali, aby se mnou mohla udělat manažerka lázní kraticky rozhovor, plus moje fotka, do lázeňskych novin…naštěstí v době mého pobytu manažerka měla dovolenou, tak to nevyšlo :mrgreen: :dance: :lol:!! Jinak byla to jedna z mých nejhezčích a nejsuprovejsich dovolených a moc ráda vzpomínám :) :kytka:!!

NovápaníA
Kecalka 390 příspěvků 20.06.19 14:37

@Kla2014 nebylo tohle v pořadu Infiltrace? Řeknou lidem, že vyhráli lázně ale zaplaceného je jen ubytování bez jídla a procedur, to si musíte doplatit :zed:

Váš příspěvek
Reklama