Vyhřezlá ploténka krční páteře

Anonymní
14.2.19 14:12

vyhřezlá ploténka krční páteře

Chtěla bych se zeptat, zda jde nějakým způsobem (třeba cviky) napravit vyhřezlou ploténku krční páteře. Dnes jsem byla u neurologa, který mi řekl, že mám vyhřezlou ploténku krční páteře o 4 mm. Dá se s tím ještě něco dělat, dát do „původního stavu“ nebo bude nutná operace? Nebo to už bude pořád stejné nebo horší… děkuji za rady. Omlouvám se za anonym, ale pro mě citlivé zdravotní téma.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5560
14.2.19 14:30

Tak to ti měl říct ten doktor. Neni to běžné, takže zalezi na důvodu proc to vzniklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.19 14:40

Zatím mi doktor napsal kapáky, které by mi měly ulevit, potom se prý uvidí. Řekl jenom, že se mám šetřit, jinak operace. Proč to vzniklo neví, mohlo to být už i v dětství nějakým pádem.

• Citovat
  • Nahlásit
3565
14.2.19 14:53

Ja jeste nemám výhřez, ale protruzi. Je to na prd. Jediné, co mi pomáhá je límec, ale nesmí se nosit moc dlouho, jinak ochabují svaly. Jinak se chystám uz asi ke tretí fyzioterapeutce. Ty první 2 mi nepomohly. Ty cviky, které by to dlouhodobě zlepšily zatím nemám. Jinak příznaky: v akutní nejhorší fázi bolest temene hlavy, bolest za očima, motani hlavy, nauzea, tuhnutí ruky. V chronické fázi: knedlik v krku, motaní hlavy a nekdy tuhnutí ruky, ale nic me nebolí. A chtela jsem se zeptat, mate nekdy svalové slabosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama