Vyjímatelná podložka z autosedačky CBX Aton Basic

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mar ket
Kecalka 167 příspěvků 05.11.14 16:50
Vyjímatelná podložka z autosedačky CBX Aton Basic

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s náhradními díly k autosedačkám Cybex. Máme vajíčko Cybex Aton Basic, ze kterého jsem, když byly synovi ani ne tři měsíce, vyndala podložku (polystyrenový klín) a uložila jí do šatny. Jenže je to půl roku a klín nikde. Někdo ho vyhodil v domnění, že je to jakýsi polystyren :? Syn už sedačku nepoužívá, tak jsem jí chtěla vyprat, dát dohromady, zabalit a uložit pro další mimčo. Takže teď řeším, zda klín koupit a kde, nebo jestli se na to vyprdnout a neřešit to :roll:

Díky za Vaše tipy, rady atd. Hezký den.

Nejnovější recenze z kategorie Autíčka a doplňky

Reakce:
HankaHK
Závislačka 4459 příspěvků 55 inzerátů 05.11.14 16:54

@Mar ket a to se může vyndat nějakou část polystyrenu? 8o to jsi někde vyčetla v návodu, že se to smí a můžu se zeptat proč jsi to dělala? Já vyndala jen tu látkovou novorozeneckou vložku, když syn poporostl. Náhradní díly bych se podívala přímo na stránkách výrobce cybex, zda se vyrábí. :nevim:

Mar ket
Kecalka 167 příspěvků 05.11.14 21:19

@HankaHK Jojo, bylo to v návodu, že se ta vyjímatelná podložka má vyndat. Viz. foto. Zabudovaná zmenšovací vložka… Od třetího měsíce života dítěte je nutné zmenšovací vložku ze skořepiny odstranit, aby byl dítěti zajištěn dostatečný prostor. Řekli mi to i v obchodě. Když bych ten klín nevyndala, tak teda nevím, jak by se mi tam syn vešel v půl roce :mrgreen:

Hoa Mai
Kelišová 6087 příspěvků 20 inzerátů 05.11.14 21:27

Jj, @Mar ket má pravdu, ten klín se opravdu může vyndávat, aby se dítěti udělalo v sedačce víc prostoru. I když bych řekla, že v tom návodu mají pod pojmem „zmenšovací vložka“ na mysli novorozeneckou vložku, tu látkovou, která se vyndává v cca třech měsících věku, ten klín se vyndává spíš později, podle velikosti dítěte.
Být tebou, kontaktovala bych prodejnu, kde jsem sedačku koupila, případně prodejnu, kde mají velký sortiment cybexu, měli by být schopní kontaktovat prodejce a objednat ti to. Podle mě nebudeš první ani poslední, taky mám strach, že ten díl někde ztratíme nebo že se zlomí.

Mar ket
Kecalka 167 příspěvků 05.11.14 21:44

@Hoa Mai Díky za radu. Když jsem jí vyndala, tak mě nenapadlo jí nějak spešl uschovat :?

Mar ket
Kecalka 167 příspěvků 05.11.14 21:47

@Hoa Mai Jo a podle toho návodu by se měl vyndat fakt ten klín nejpozději ve třech měsících. Přišlo mi to divný, ale ptala jsem se i v obchodě a pán mi to potvrdil. Je teda fakt, že já ho vyndala, když synovi nebyly ani tři měsíce. Už měl šest a půl kilo a byl trochu stísněný :lol:

Mar ket
Kecalka 167 příspěvků 06.11.14 14:15

Vyřešeno :) prodávají ji za 99,– Hurá!

Aja153
Nováček 2 příspěvky 29.10.15 17:39

Ahoj, potřebovala bych poradit. Mám sedačku Cybex Aton 3s a marně si lámu hlavu s tím, jak vydat novorozeneckou vložku. Víte někdo? Díky za pomoc

Mar ket
Kecalka 167 příspěvků 29.10.15 21:17

@Aja153 Koukněte do návodu ;)

Aja153
Nováček 2 příspěvky 30.10.15 08:39

@Mar ket to mě samozřejmě napadlo, ale v návodu o tom vůbec nepíšou :(

Mar ket
Kecalka 167 příspěvků 31.10.15 15:28

@Aja153 Já si myslím, že tahle verze autosedačky to nemá ;) Zkuste napsat tomuto pánovi (viz. odkaz), dělá do autosedaček a stopro Vám poradí ;)

https://www.emimino.cz/profil/steeve/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >