Výklad brutálního snu

60
27.11.19 14:02

vyklad brutalniho snu

Dobrý den,

zakladam túto tému tady, ani nevím proč :D
Dnes v noci se mi zdál sen, jako fakt dost brutální. Celý sen byl o tom, že já a moje matka ukladáme mého otce do rakve. V tom snu bylo to, jak mu upravujeme oblek v rakve, líčíme ho (mel tam rozbitý nos). Dokonce, na konci toho snu sme si uvedomili, že v te rakve je naopak - snažili sme se ho otočiť. Moji rodiče jsou oba naživu (i když veľmi dobré vztahy s nima nemám). Fakt nechápu význam toho snu, mám z toho rozhozený celý den.

Nezdálo se nekomu neco podobného? Alebo není tady nejaká odbornice na sny?

Ďakujem. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1433
27.11.19 16:53

A jake s nima mas teda vztahy? A jak v tom snu tata zemrel vis? Jeste by bylo dobry si vybavit, jak ses u toho citila. Takhle fakt tezko rict. To by bylo hodne „od boku“.-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
27.11.19 16:57

Jak zemrel nevim. Ten sen byl jen cely o tom jak jsme ho s matkou v te rakve upravovali, pretaceli a podobne. Zadny naznak priciny smrti tam nebyl. Vztahy mam s nima (rodicmi) neutralni, vidame se dvakrat rocne, oni ziju na sk. Mame rozdilne pohledy na svet, ale akceptujeme se. V zivote mi velmi nechybi.

@KaroliS píše:
A jake s nima mas teda vztahy? A jak v tom snu tata zemrel vis? Jeste by bylo dobry si vybavit, jak ses u toho citila. Takhle fakt tezko rict. To by bylo hodne „od boku“.-)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
27.11.19 17:07

@agus121 A to mas k obema stejne? Bylo by dobre si vzpomenout, jak ses v tom snu citila ( sen muze byt brutus a city uplne jine). Ja takhle od boku strelim, ze to vypada na nejakou spolupraci tebe a matky s upravovanim jakoby nehybneho, neziveho otce do ruznych poloh - mysleno symbolicky. Otec jakoby byl jiz po smrti, nezije svuj zivot, jen pozuje a jeste spatne, takze ho stejne musite „dat spravne“. Rozbity nos by nohl byt symbol jeho muzstvi - vule prosadit se - ktera je rozbita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
27.11.19 17:14

Citila jsem se tak ze mi to bylo neprijemne. A kdyz matka odisla z te mistnosti (pro mne nezname mistnosti) tak jsem se hodne bala tam byt sama.

Spoluprace s matkou u mna naposledy nastala asi tak pred 10 lety a to hodne ‚drobna‘ spoluprace. :)

@KaroliS píše:
@agus121 A to mas k obema stejne? Bylo by dobre si vzpomenout, jak ses v tom snu citila ( sen muze byt brutus a city uplne jine). Ja takhle od boku strelim, ze to vypada na nejakou spolupraci tebe a matky s upravovanim jakoby nehybneho, neziveho otce do ruznych poloh - mysleno symbolicky. Otec jakoby byl jiz po smrti, nezije svuj zivot, jen pozuje a jeste spatne, takze ho stejne musite „dat spravne“. Rozbity nos by nohl byt symbol jeho muzstvi - vule prosadit se - ktera je rozbita.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
27.11.19 17:53

@agus121 Tak spoluprace to muze byt nee na vedome urovni. To by chtelo su sednou a projit ti bod po boduTy si o tom snu myslis co? A co konkretne ti bylo neprijemne? Bala ses byt sama s otcem, protoze byl mrtvy nebo z jineho duvodu? A proc odesla? Je tam mnoho otazek… Ja se bojim trosku do toho zapletat. Prijde mi to dost osobni, bude tam asi hodne ruznych pocitu a dalsich veci, ktere budou vyvstavat na povrch. Nechces to udelat kdyz uz pisemne tak prez sz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat