Výkyvy nálad:-(

Anonymní
26.9.10 21:35

Výkyvy nálad:-(

Dobrý večer všem.. Omlouvám se za aa, ale tak trochu se za svoje sobectví stydím…
Jsem cca v 7. týdnu těhotenství, dítě bylo plánované,vztah s přítelem úžasný. Jenže asi poslední 2 týdny mám hrozné nálady a myšlenky ve spojitosti s dítětem. Asi je to sobecké a nerada bych urazila všechny snažilky nebo ty, kdož o miminko třeba přišly, ale bojím se toho, že se můj vztah s přítelem pokazí po porodu a že na sebe nebudeme mít vůbec čas, kromě toho se samozřejmě bojím ještě spousty jiných věcí, ale ty první zmíněné se mi vkrádají do hlavy nejčastěji. Proto by mě zajímalo jak se změnil váš vztah s partnery? Mockrát děkuji předem za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3337
26.9.10 21:40

Podle mě nejsi jedíná ženská, co se bojí, že jim dítě změní vztah…
Já bych řekla, že nám se zpevnil. Ne, že bychom předtím měli vztah nějak o ničem, ale s dítětem bylo pořád proč se radovat. Každý den bylo něco jinak, bylo veselo, když se malý začal smát, tak jsem nedokázala být naštvaná, protože mi úsměv vždycky vnutil :lol:
Promluv si o tom s partnerem. Třeba jste na tom úplně stejně :think:
Teď s 2 dětmi je opravdu o zábavu postaráno :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.9.10 21:43

nám se jistě vztah změnil, občas jsme měli doma „itálii“ a od té doby co máme malou tak jsme v pohodě, protože oba víme, že nejdůležitější pro nás oba je ona a naše malicherné občasné neshody jsou prkotiny. Čas na sebe máme když malá usne a jde to. Neboj se, také jsem se bála té velké životní změny, ale ta láska která přišla po narození holčičky - nic krásnějšího nejni a rádi se uskromníte na čas kdy miminko bude spát :srdce: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.9.10 21:48

j

Příspěvek upraven 27.09.10 v 14:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3337
26.9.10 21:52

Láska se vyvine určitě, až ti mimi položí na břicho po porodu, až uvidíš partnera, jak se dívá na vaše mimi s láskou v očích, až uvidíš první společnou fotku s miminkem, až ti přítel řekne, že jsi ta nejlepší ženská a nejlepší máma pro jeho dítko, až ti prcek řekne: Mami, mám tě rád/a …

Je neskutečně mooooooooooooooooooc věcí, kdy si uvědomíš, jak byly tyhle myšlenky zbytečný :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9870
26.9.10 22:25

Zakladatelko neboj se a hlavně si nemysli, že tvé myšlenky jsou nějak nenormální. Myslím že je nás hodně, kdo ze začátku těhotenství měl podobné myšlenky jako ty teď. Je to úplně normální. Teď ti hlavou běhá miliarda myšlenek, tvůj mozek se najednou musí srovnat s návalem obav i radosti, tvoje já musí přijmout tu ohromnou životní změnu, kterou příchod miminka rozhodně je, ale to se za pár dní všechno srovná, upraví, a budeš strašně šťastná. :srdce:

Moc ti gratuluju k těhulkování!!! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.9.10 22:31

děkuji… :huban:

• Nahlásit
  • Citovat
1879
27.9.10 15:24

Ja mela taky takove myslenky. Vlastne jsem se bala vseho, jak se zmeni nas vztah, jak to zvladnu, jestli budu nekdy po detech vypadat a citit se jako driv, jestli se neodcizim s kamaradkami, ktere jeste skoro zadna nemela deti, bala jsem se porodu. Byla jsem proste jedna velka obava.
A do toho jsem se samozrejme tesila na miminko. Cele tehotenstvi, prvni, druhe a alespon rok potom byly plne intenzivnich smysenych pocitu. Ted je mym detem pet a tri a pul let. Jsme naprosto stastna a sehrana rodina. Lepsi by to byt nemohlo, uprimne. Ze zacatku nam vice ublizily prave ty obavy nez skutecnost a ted si rikam, ze jsem mela byt vic optimisticka.
Takze radim ti, aby ses niceho nebala a s usmevem hledela do budoucnosti. Vsechno zvladnete na jednicku a budete stastna rodina!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9870
27.9.10 16:44

Kiaro, tak tak. :palec:

Otce mého dítěte obavy a strach z té ohromné změny dokonce přiměly vzdát to. A teď, měsíc před porodem, když už mám zařízený svůj vlastní život se mě najednou snaží přesvědčit o tom, že už to vstřebal a že by se chtěl podílet na výchově dítěte.

Proto zakladatelko, z mé vlastní zkušenosti radím, nechte obavy stranou jak jen to půjde, ono se to samo vstřebá, neboj se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1879
28.9.10 15:16
A co udelas, Prodigy? Date se zase dohromady?
prodigy222 píše:
Kiaro, tak tak. :palec:

Otce mého dítěte obavy a strach z té ohromné změny dokonce přiměly vzdát to. A teď, měsíc před porodem, když už mám zařízený svůj vlastní život se mě najednou snaží přesvědčit o tom, že už to vstřebal a že by se chtěl podílet na výchově dítěte.

Proto zakladatelko, z mé vlastní zkušenosti radím, nechte obavy stranou jak jen to půjde, ono se to samo vstřebá, neboj se :hug:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
498
27.6.12 20:19

Jsem náladová co s tím?

Prosím o radu nechci zakládat nové téma je jich tady spousty! Mám teď tři měsíce nového přitele… Miluji ho jak nejvíce můžu jenže teď po nějAKe době jsem začla mít stavy že…když má třeba přijet za námi tak se tak těším a poté co dojede tak ta radost přejde…nebo z ničeho nic začnu vyvádět nebavim se nemám na nic náladu a jsem hnusná…:( pak je mi to líto a omlouvám se mu, jenže mě to tak mrzí nevím co s tím…je tak hodný a nezaslouží si to abych mu tak odsekávala a byla protivná…Napadlo me jestli to nemuze byt třeba HA beru Belaru a začalo se to dít
po tom 3 mesici užívání může to být i tím? poraďte :(((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.12 20:27

Omlouvám se za anonym,
měla jsem to stejně, když jsem trpěla ponorkou, přítel mě uháněl a miloval až moc, byl prostě moc hodný. Tak jsme se rozešli, já mu šíleně ublížila a po třech měsících mi došlo o co jsem přišlaa a vrátila se k němu, chtěl mě pořád, jen už nebyl tak zamilovanej a nebyl už ochotnej pro mě udělat vše na světě a pak už to bylo v pohodě. čekáme druhé dítě a jsme štasti a zamilovaní.

• Nahlásit
  • Citovat
31604
27.6.12 20:27

@Gzuza tipuju HA, můj muž kdysi prohlásil, že kdybych nevysadila HA, tak by se se mnou musel rozvést. Vysadit, okamžitě, během pár dnů ti bude kráááásně 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
498
27.6.12 21:23
@Gladys píše:
@Gzuza tipuju HA, můj muž kdysi prohlásil, že kdybych nevysadila HA, tak by se se mnou musel rozvést. Vysadit, okamžitě, během pár dnů ti bude kráááásně 8)

No je to hrůza docela semnou zaházelo i o ze jsem byla se synem dlouho sama skoro 9 mesicu a ted hle najednou chlap…musím s tim neco udelat moc me to totiz mrzí a nechci mu ublizovat :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31604
27.6.12 21:32
@Gzuza píše:
No je to hrůza docela semnou zaházelo i o ze jsem byla se synem dlouho sama skoro 9 mesicu a ted hle najednou chlap…musím s tim neco udelat moc me to totiz mrzí a nechci mu ublizovat :(

Mě to začla dělat HA po 4letech braní, nejdřív jsem jí to vůbec nepřičítala, byla jsem děsně zuřivá, vytočila mě každá blbina, na muži mi vadil každej chlup… Pak jsem začla brát atb, tak jsem HA vysadila, že by stejně nebyla účinná a po 2 nebo 3dnech najednou úleva, krása, všechno mi bylo fuk :lol: Už bych to nebrala, je to svinstvo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama