Výlet do Disneylandu

54
13.6.15 19:58

Výlet do Disneylandu

Ahoj, potřeboval bych poradit. Chtěl bych naplánovat cestu v září do Disneylandu, děti se už těší a na mě už přicházejí pomalu mrákoty. :-) Trošičku jsem si to představoval, že to zvládnu levou zadní a teď už nevím. Chtěl na cestu vyrazit autem a tam si někde najít hotel. Celkem nás bude 5, 2 dospělí a 3 malé děti. Nemáte nějaký tip, kde by se dalo levně ubytovat a co stojí za to a čemu by bylo se dobré vyhnout?
díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13.6.15 20:07

My se tam teorve chystame v lete, jedeme dve rodiny jednim velkym autem, pojedeme na noc-chlapi se prostridaji v rizeni, ubytovat se chceme na 2noci primo ram.kdyz uz to stejne bude docela palka, tak at si to deti poradne uziji i se spanim…ale muzete si najit treba pekny byt blizko u parku-zkus www.airbnb.cz,urcite najdes dobre. jinak jsem rada za tuto diskuzi, at nacerpame rady. uzijte si to :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
13.6.15 21:04

Byli jsme loni, jen na jeden den, bydleli jsme v moc peknem hotelu asi 2 zastavky metra od disneylandu. Nevim jak mate stare deti, nasim byli 4 a znovu bych nejela, nejdriv tak ve 12-ti, hrozne ale opravdu hrozne fronty, min hod na kazdou atrakci, davy lidi, moc jsme si to neuzili..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
13.6.15 21:32

Ja teda neporadim, ale byla jsem s dcerou na jeji 6 narozeniny v usa na Floride a dcera byla nadsena..Ano, fronty jsou vsude, ale tak s tim se snad musi pocitat. Byli jsme dva dny a mame vsechny podpisy a fotky vsech postavicek(princezny, Micky, Minnie atd)..
V Parizi u Disneylandu jsou primo kempy nebo hotely…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2674
14.6.15 10:16

@lasim - s ubytováním neporadím, my jsme tam byli přes CK. Naše vzpomínky na Disneyland jsou neschopnost CK Firo tour, šílené fronty uvnitř. O dost víc se nám líbilo v Asterix parku, také spousta atrakcí a o něco míň lidí (ale určitě záleží na dnu kdy tam zrovna půjdete). Jestli chceš koukni sem http://rodina.cz/…/journal.asp?… , psala jsem deníček z pobytu, jsou tam vypsané i trochu atrakce. Teď koukám že je to z roku 2008, takže docela staré info, ale možná pro představu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3926
19.6.15 23:21

Jaka je definice malych dětí, když je vás 5 tak bud budete v Disneyland hotelu který je petihvezdickovy a poradne drahy nebo v Davy crocket ranch to jsou bungalovy za dalnici z kterých se musí jezdit do disneylandu autem, protože to patří k disneylandu tak dostaneš k ubytovani i vstupenky. POkud jedete autem a jste časově flexibilní tak bude nejlepší když budeš sledovat web disneylandparis.fr až se tam neobjeví akční nabídka tipu 50% sleva a děti do 7 let zdarma, občas je to gratis i pro děti do 12 let 3 -4 noci by jsi mohl získat za cenu okolo 700E letos mají asi moc dobrou obsazenost a moc spamu se slevama nechodi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3926
19.6.15 23:32

Na francouzské verzi webu to byva obyčejné ještě levnější, z těch dvou cen je lepší ta první protože dostaneš polopenzi, při objednávce tam naklikej 4 děti cena se nezvýší, ale dostanete víc poukázek na jídlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3926
19.6.15 23:53

Ceny v eurech z francouzského webu je tam pouze cena bez polopenze ale jsou tam děti do 12 zdarma. Pokud mas děti kterým je 7 a vice je určitě výhodnější francouzská verze pokud mladší tak rozhodne cena stravenek, a to jak se hodláte stravovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
20.6.15 21:35

Musím to nějak nastudovat a začít to sledovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3926
20.6.15 22:55

Pokud jses flexibilni tak mas šanci že cena ještě trochu klesne ale taky se může stát ze změní podmínky a nebude ubytovaní a vstup zdarma pro do 12 let ale jen pro děti do 7let PS za 700E co tam naskakuje na webu Disneylandu by jsi na kase nekoupil vstupenku na 4 dny pro 5 lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16659
31.3.17 10:53

Muzete mi nekdo prosim poradit s nakupem vstupenek do disneylandu?
Na strankach http://www.comite-entreprise-multi-avantages.com/index.php je nabidka od 10.kvetna za cenu 49€/osoba/2 parky. Ale kdyz dam vstupenky do kosiku, chce to po mne email a heslo - ovsem registraic to nikde nenabizi. Nemate nekdo zkusenost? Diky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.17 10:57

Taky nevidím, můžeš jím napsat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
31.3.17 10:59

To inscription v bílé liště nahoře je registrovat. Pak si musíš vybrat kategorii do které spadáš - particulier a oranžové tlačítko je „další krok“ v registraci, dále jsem to nezkoumala. Je pod tím pdf pro jednotlivce, které tě provede registrací.

• Citovat
  • Upravit
Saatine
31.3.17 11:00
  • Citovat
  • Upravit
16659
31.3.17 11:29

@Saatine Aha, moc dekuji. Mne tam stale neskakal ten formular. Ovsem chteji 20 euro za nevim co. No to je peklo. Dnes radeji napisu panovi, co pres nej budem bydlet, at poradi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama