vylet na sobotu - poradte

614
11.7.06 08:19

vylet na sobotu - poradte

Ahoj,
shanim tip na nejaky vylet na tuto sobotu! Predstavovala jsem si neco max hodinu cesty vlakem od Prahy a pak cca 5km pesky, tam „neco“ zkouknout (nejlepsi by asi byla nejaka rozhledna nebo tak neco, prohlidku zamku ci hradu malej asi jeste nezvladne) a zase hura domu…
Puvodni zamer byl, jet na Zebrak a Tocnik, ale tam je zrovna tento vikend nejaky hudebni festival, takze to pada :(
Podminku je ten vlak, Kubik je na vlaky ulitlej, tak jsme mu chteli udelat radost! :wink:
Nemate nektera nejaky napad? Nebo aspon tip na internetove stranky?
Predem moc dekuju.
Eliska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.7.06 08:33
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
11.7.06 09:58

Ahojky,
co tohle? http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?…
Měla jsem to připravené až na zítra, ale třeba Tě to zaujme, tak jsem to vydala teď. :wink: Jede tam vlak, je tam rozhledna, hřiště a medvědi a není to moc chození. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
11.7.06 10:14

Diky! :wink:
Na www.kudyznudy.cz jsem byla uz driv a nejak se tam nemuzu zorientovat :roll: Ach jo!

Ariano , diky za odkaz! V Beroune uz jsme sice byli, ale objevila jsem na tvych strankach zeleznicni muzeum v Luzne u Rakovnika a to myslim je to prave pro nas :lol: :lol: :lol: Jeste uvidim, co tomu rekne manzel, ale myslim, ze bude souhlasit!
Takze jeste jednou diky a preju hezky den!
Eliska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
11.7.06 10:18

Jo to muzeum je taky bezva. Vlakem se tam v pohodě dostanete, je to od nádraží pár kroků a dětem se tam líbí. U Lucinky na celé čáře zvítězila projížďka minivláčkem a z hřiště jsme jí nemohli vůbec dostat. :lol: :lol: :lol:
Tak si to pěkně užijte. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vvv
1364
11.7.06 12:04

Ahoj,Gandelion,
my se chystáme na plavbu lodí :) Když jste s malým na ty dopravní prostředky :), mohlo by se vám to taky líbit a výlet můžete spojit s procházkou po poděbradské kolonádě, popř. s koupačkou na vyhlášeném Jezeru :)

http://www.kraljiri.cz/…iRadLeto.htm

Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama