Reklama

Vynechání 2 pilulek v prvním týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adelka12345
Nováček 8 příspěvků 12.12.17 19:33
Vynechání 2pilulek v prvním týdnu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak mam uzivat HA, kdyz jsem vynechala 2pilulky v prvnim týdnu. První mesic jsem brala v pihode, zadne zapomínání, pak 7denni pauza a 8. A 9. Den jsem vybechala. V lekarne moji ha neměli, tak to objednali a nedoslo to ani druhy den.. Takze ted vaham.. Dojde to az ten treti den.. Mam je vsechny 3 vzit treti den zaroven? A budu chranena, kdyz jsem vynechala? Dekuji

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.12.17 19:35

@Adelka12345 nic neber najednou, to je o ničom. 7 dní se chraň např kondomem

Adelka12345
Nováček 8 příspěvků 12.12.17 19:43

@martina.se Takze si mam vzit zitra normálně treti tabletku, 7dni se budu chránit kondomem a po 7dnech budu chranena uz normalne? :o

Saffiraa
Závislačka 3720 příspěvků 13 inzerátů 12.12.17 19:56
@Adelka12345 píše:
@martina.se Takze si mam vzit zitra normálně treti tabletku, 7dni se budu chránit kondomem a po 7dnech budu chranena uz normalne? :o

Zítra si vezmi normálně 1 tabletu, a pak vypotřebuj celé platíčko. Ale opravdu se raději první týden chraň i kondomem, pak už by to mělo být ok. :mavam:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2165 příspěvků 12.12.17 19:57

@Adelka12345 melo by to byt i v pribalovem letaku ;) jak postupovat, kdyz zapomenes tabletu a vice v prvnim tydnu ;) ale rekla bych, jak psaly holky, nebrat vic najednou a chranit se :mavam:

Adelka12345
Nováček 8 příspěvků 12.12.17 20:08

Dobre dobree, dobrat cele platicko, takze mam jakoze dobrat i ty, ktere jsem vynechala? :o Jinak dekuju moc za odpovědi, moc jste mi pomohli! :* :mavam:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.12.17 20:09
@Adelka12345 píše:
@martina.se Takze si mam vzit zitra normálně treti tabletku, 7dni se budu chránit kondomem a po 7dnech budu chranena uz normalne? :o

možno takhle, nebo i jak psaly holky - začni od první pilule, vyber všechny, každopádně druhá ochrana to jistí.

unuděná
Kelišová 5432 příspěvků 1 inzerát 12.12.17 20:25

Za me takhle ne. Chran se cely mesic, nic neber, vezmi az prvni den dalsi, menstruace. Rozhazis si to stejne, ale narazove brani vice tablet je horsi svinstvo, nez mesic vynechat.

Adelka12345
Nováček 8 příspěvků 12.12.17 21:06

@unuděná Anooo, tohle mi pritel taky radil. Dekuju za radu :palec: očividně si ty prasky musim porizivat dopredu a ne to nechavat na posledni chvili, aby to nedopadlo znov takhle no :think: :think:

unuděná
Kelišová 5432 příspěvků 1 inzerát 12.12.17 21:24

@Adelka12345 To urcite.Taky mam momentalne nejake, co se vsude musi objednavat 8o A to delam v lekarne.Chce to myslet vic dopredu.

radkka
Generální žvanilka 20488 příspěvků 12.12.17 22:38
@Adelka12345 píše:
@unuděná Anooo, tohle mi pritel taky radil. Dekuju za radu :palec: očividně si ty prasky musim porizivat dopredu a ne to nechavat na posledni chvili, aby to nedopadlo znov takhle no :think: :think:

U Dr.Maxe je měli vždy hned druhý den :think: také jsem měla nějaké, které nikde neměli a jsem lajdák, takže kolikrát jsem si pro ně šla až den předem :oops:

A udělala bych to tak, že bych vynechala měsíc, ale připrav se, že můžeš mít zpoždění.

unuděná
Kelišová 5432 příspěvků 1 inzerát 13.12.17 07:21

@radkka Tak to ale zalezi, zda je maji v mistnim sklade dodavatele, nebo az nekde v zaloznim, nebo treba u nejakeho uplne jineho distributora, ktery ma rozvoz do lekarny jednou tydne napr. :nevim: Taky ne vsude je dr.max lekarna ;)

Adelka12345
Nováček 8 příspěvků 13.12.17 11:24

To ano, ja sla pro ne v pondělí s jistotou, ze je mit urcite budou a nemeli to mesicni baleni zrovna, ktere ja mela napsane v receptu :potlesk: tak mi pani rekla, ze to objedna a ze si pro to mam prijit v utery kolem 4, coz mi uplne vyhovovalo, jelikož si prasky davam v 16:15. A to si rikam, ze jedna vynechana tableta nevadi.. Toz tam jdu a ze zas nic..( :zed: A dve vynechane tablety v prvnin tydnu, to mi prijde uz hodne a v pribalovem letaku je napsane jen s jednou vynechanou…),ze prej to dodavaji z brna a ti to nemeli na sklade a ze maji jen to 3mesicni baleni a to ze mi dat nemuzou. Coz jsem nepochopila, jsou to ty stejne prasky jen je tam toho vic.. No nevadi, tak tenhle mesic vynecham a zacnu s tim dalsi :zed:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >