Vynechání HA a druhý den styk

20.1.20 19:01

Hhghj

Hh

Příspěvek upraven 20.01.20 v 20:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22094
20.1.20 19:06

Šance je vzdy, kdyz provozujete sex. U vas minimalni, kdyz pritelkyne do 48h vzala jeste i tabletku,,PO,,.K pouzivani-viz pribalovy letak. A nezapominat!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 19:08
@wildcherry píše: Šance je vzdy, kdyz provozujete sex. U vas minimalni, kdyz pritelkyne do 48h vzala jeste i tabletku,,PO,,.K pouzivani-viz pribalovy letak. A

Příspěvek upraven 20.01.20 v 20:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
20.1.20 19:09

Já jsem antikoncepci brala asi 4 roky a stalo se mi to během té doby několikrát. Někdy jsem zapoměla i 2-3 dny po sobě. Neotěhotněla jsem. Určitě to není pravidlem, ale myslím si, že těhotná nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 19:11

Kdyztak bych se chtěl ještě zeptat když 1.2 by měla mít Menzes, tak bude ho mít ve stejný den?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 19:12
@dena262 píše:
Já jsem antikoncepci brala asi 4 roky a stalo se mi to během té doby několikrát. Někdy jsem zapoměla i 2-3 dny po sobě. Neotěhotněla jsem. Určitě to není pravidlem, ale myslím si, že těhotná nebude.
dobře, ale radši si vzala i ten prostinol
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
20.1.20 19:35

Js jsem nikdy nepochopila, jak by mohl jeden jediný vynechány prášek ovlivnit funkci Antikoncepce, když tělo se chová vlastně jako těhotné a nemá ovulaci, tak přece za tu malou chvíli vajíčko neuvolní ne? Nebo jsem mimo. Btw jak vynechala téměř v každém cyklu jednu tabletu a nikdy se nic nestalo. Snad za 15 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 19:38
@Zuzanec píše:
Js jsem nikdy nepochopila, jak by mohl jeden jediný vynechány prášek ovlivnit funkci Antikoncepce, když tělo se chová vlastně jako těhotné a nemá ovulaci, tak přece za tu malou chvíli vajíčko neuvolní ne? Nebo jsem mimo. Btw jak vynechala téměř v každém cyklu jednu tabletu a nikdy se nic nestalo. Snad za 15 let

Neměli jsem zatím s tím zkušenost, tak jsem se radši zeptal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
20.1.20 19:40
@Seda003 píše:
Neměli jsem zatím s tím zkušenost, tak jsem se radši zeptal

Ja jsem to vůbec nemyslela na vás. Spíše tak všeobecně, že se to často řeší. Fakt nic ve zlem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 19:41
@Zuzanec píše:
Ja jsem to vůbec nemyslela na vás. Spíše tak všeobecně, že se to často řeší. Fakt nic ve zlem.
Úplně v pohodě, že jste vyjádřila své pocity
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama