Volná tekutina v ranném těhotenství

20.1.20 18:13

Volná tekutina v ranném těhotenství

Ahoj, dnes bych měla být ve 4tt a z důvodu píchání v podbřišku pouze na pravé straně jsem se šla optat na gynekologii zda je to normální. Gynekolog viděl malou tečku a řekl, že něco málo už jde vidět, poté se podíval na pravou stranu k vaječníku a řekl, že je tam volná tekutina a proto musím zítra a pozítří na krevní HCG testy a rozhodne se co dál - pokud se jedná o mimoděložní těhotenství. Již dříve jsem měla problém s cystama a údajně to může být i prasklá cysta. Má někdo s tímto zkušenosti? S prasklou cystou v těhotenství nebo s volnou tekutinou? Děkuji, pěkný večer

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

733
20.1.20 18:25

Já měla volnou tekutinu u mimoděložního v 5+5tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 18:35

@Pajik 76
A hcg rostlo normálně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
733
20.1.20 18:50

Ne, počkej jdu se mrknout mám to napsaný.

Týden po pozitivním testu z moči to bylo 330 U/L. Nebylo nic vidět v děloze a já měla bolesti, tak podezření na mimotělní. Za tři dny na to bylo HCG 200 U/L to už jsem měla volnou tekutinu. Naštěstí to odcházelo samo nemusela jsem na laparoskopii, i když v nemocnici jsem byla. Po dalších 4dnech to pak bylo HCG jen 90U/L. Volná tekutina se postupně vstřebávala a HCG nula bylo po dalším týdnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 19:07

@Pajik 76 Děkuji, můžu se ještě zeptat ty bolesti byly hned po vynechané ms? A jen píchání nebo silné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
733
20.1.20 19:13

Já to poznala už v době toho pozitivního testu z moči, že je něco jinak než u běžného těhotenství. V normálním těhotenství Tě taky občas píchne, bolí jako na MS a natahuje Tě to. Ale tohle bylo furt směrovaný jakoby k jedný straně. Prostě je to jiná bolest a víc to bolí. Nevím jestli už jsi byla někdy těhotná… U toho mimoděložního je to trochu spíš jako silná ovulační bolest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 19:21

@Pajik 76 Je to mé první těhotenství, celou dobu jsem měla jakoby “menstruační bolesti” a od včerejška přesně tak jak píšeš jen jedna strana. Achjo, budu doufat… Děkuji za příspěvky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
733
20.1.20 19:51

Tak držím palce a napiš jak si dopadla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 17:19

@Pajik 76 Tak dnešní výsledky HCG 1300, dle menstruace mám být 4+3, zítra znovu a pozítří ultrazvuk, tak uvidíme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
733
21.1.20 20:19

@Limet168 Tak držím palečky!!! Třeba to dobře dopadne :dance:. Tak dej vědět… fuj fuj…
Já teda moc nechápu proč Ti neudělají už zítra UZ. Při HCG 1300 už by mohlo být něco vidět, pokud je to v děloze. A HCG bych odebrala až pozítří. To by mělo být cca 2600 U/L.
Ale gyndr určitě ví co dělá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 21:25

@Pajik 76 Bylo to těžké, ale dnes se ukázal i se srdíčkem :srdce: Moc děkuju za všechno :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
733
3.2.20 21:51

@Limet168 No tak super!!! :-) Moc gratuluju :kytka:. A co bylo těžké jestli se můžu zeptat? Tak to jsi teď 6tt., bezva, že už bylo vidět i srdíčko :srdce:, vše je na dobré cestě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama