Vypadávání vlasů v určitém ročním období

8.10.19 07:26

Vypadavani vlasu obdobi

Ahoj maminky chtela bych se zeptat jake je vase rocni obdobi kdy vam vypadavaj vlasy ja to mam ted taham z hrebenu chomace. A jaknse starate o vlasy pres zimu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13487
8.10.19 07:36

Vlasy nereagují jako zvířecí srst na roční období. Pokud ti padají víc na podzim, bude to třeba ze stresu :think: mě taky padají teď, ale to mám pořád po porodu hormonama. A v zimě se o vlasy starám stejně jako v létě, možná na ně víc kašlu, když mám stejně půlku zimy na hlavě čepici :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 07:50

Vitaminy (biotin, zinek), osvedcil se mi Biosil plus a jeste lepe Revihair (Dr.Max), ale chce to alespon dvoumesicni kuru. Revihair ma navic i methionin, ten je primo proti padani vlasu. Alpecin (nebo i jiny kofeinovy) sampon a prostridavat s nejakym jemnejsim neutralnim samponem. A samozrejme kvalitni maska/kondicioner. V tech prechodech ze zimy do tepla vlasy hodne trpi a maji tendenci vice se u hlavy mastit a naopak lamat konecky, takze nezapominat na olejicek do konecku. No a pokud foukas nebo zehlis, tak omezit a snazit se pouzivat nejaky ochranny prostredek proti poskozeni tepelnou upravou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
955
8.10.19 07:59

@ontarova.stara dělám to úplně stejně i s vitamíny a jsem spokojená :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu