Vypátrala jsem dědečka - a co dál?

847
5.2.07 13:34

Vypátrala jsem dědečka - a co dál?

Můj manžel měl poněkud kuriozní dětství a je to dlouhý příběh. Nicméně ho vychovávala babička, máma nebyla a tatínek ačkoliv ho chtěl do péče, tak ho nedostal (byl zvyklý na babičku). O tátovi nikdy neslyšel a vzájemně se nevyhledávali. Teď po 40 letech jsem ho našla. Normálně bych to nechala plavat, ALE „řízením osudu“ ho často vídáme - v televizi (podnikatel, ale slušný, ne nějaký případ na vlastní oči :D ) a navíc manželův podřízený je jeho nejlepší kamarád (stal se z něj manželův chráněnec, ale neví o tom) a manžel na jeho otázku jestli se neznají, řekl že je to asi shoda jmen. Děti by ho rády poznaly, ale nevíme jak na to. Manžel mi nezakázal ho kontaktovat, ale tvrdí ať s ním nepočítám a asi se netouží s ním setkat. Já, jako máma 2 dětí, bych ho ráda kontaktovala a dala mu vědět, že jeho syn je slušný, šikovný člověk, má báječné děti, atd. Nic od něj neočekávám, pokud se s manželem bude chtít setkat, tak fajn a pokud ne tak se nic neděje.

Myslíte, že to mám udělat a jak na to ?

Dík Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1403
5.2.07 13:41

Ja myslim, ze pokud ho tehdy chtel do pece, tak by ho mozna rad videl i ted. Byt tebou bych mu zkusila napsat. Myslim, ze priritit se tam rovnou by asi bylo moc :-) Nevim, co si s tvym manzelem udelali, ale fixace na babicku proste mohla byt dana tim, ze to byla zenska misto maminky, tak treba se jeste da obmekcit.
preju hodne stesti a dej vedet, jak jsi dopadla
Kacica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TAPTINKA
5.2.07 15:00

Dědeček

Ahoj, no já bych ho zkusila zkontaktovat sama - a řekla že o tom manžel neví, kdyby náhodou sám neměl zájem aby nebyl manžel ještě víc zklamaný. A víš kdo to je jen podle TV, nebo na něj už máš i kontakt ?

• Nahlásit
  • Citovat
847
5.2.07 18:26

Mám na něj kontakt, i webové stránky, vím, kde bydlí - to už šlo lehko vypátrat, když vím čím se zabývá. Určitě ho budu kontaktovat osobně, sama, manželovi to neřeknu, kdyby to nevyšlo - 40 let je dlouhá doba, on už má svoji rodinu a život a myslím, že chlapi jsou jiní…

Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
5.2.07 18:57

Taky bych asi spíš nejdřív napsala, může si to líp rozmyslet a uvážlivěji reagovat, než kdybys hned přihasila osobně. Ať vám to vyjde. E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
5.2.07 19:04

Sem taky nejdřív pro dopis nebo něco takového než jít rovnou osobně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3787
5.2.07 20:28

Bubino,
já jsem na tom podobně jako tvůj manžel… nevím, jak to měl on… mno, u nás se mamka s mým tátou rozešla před mým narozením… jestli měl o mě zájem, moc nevím…když mi byly 4 roky donesl mi dětské lyže a tím jeho návštěvy skončily :( pamatuju si, že jsem se divila, proč ten cizí pán líbá mojí mamku :?

No, každopádně…nikdy jsem ho nevyhledala a když mi přítel řekl, jestli ho nechci vidět, měla jsem rozporuplné pocity. Asi…kdyby to zosnoval sám a dovedl mi ho třeba i domů, nebo na nějakou večeři…asi bych ve skrytu duše byla i ráda. Obzvlášť po tom, když jsem doma slyšela, jak jsem mu podobná :wink: Ale sama na to odvahu nemám. Takže myslím, zkusit ano, ale opatrně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
6.2.07 10:13

Kazdopádně nám dej prosím vědět,jak to vše dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
6.2.07 13:44

Určitě vám dám vědět, nejdřív musím někam „uklidit“ děti - to by bylo asi překvápko, kdybych se tam oběvila i s dětmi " Ahoj dědo, tak tady nás máš!"

Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama