Výplach slzného kanálku

2
14.5.11 06:30

Výplach slzného kanálku

Dobrý den,
zřejmě mě nemine průplach slzného kanálku. Absolvovali jste jej někdo jako dospělý? Co můžu čekat? Jaká je rekonvalescence? Uvítám jakékoliv informace.
Děkuji předem za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

697
14.5.11 07:16

ahoj, mě teda nedělali výplach kanálku, ale měla jsem ho neprůchodný, oko už téměř nebylo vidět, lékárnice mi poradila super léky asi za pět set po kterých se to jenom zhoršilo..pak mi nějaká dobrá duše poradila dávat si na oko fenykl..normálně uvařit čaj a když trošku vychladne tak přikládat a za tři dny to bylo ok..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1610
14.5.11 13:23

Ahoj,dělali to mimču prý je to dost bolestivé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
14.5.11 22:30

dělali to mému synovi,který tedy dost řval-bylo mu 6-8týdnů,ale prý to nebolí i co jsem četla diskuze,jen je to nepříjemné a děti brečí,že je znehybní zabalením.Mě ho sice vrátili od krve,ale známá zdr.sestra říkala,že to v žádném případě nemělo být,že se jim to vymklo,takže záleží asi na tom,kdo to bude dělat.Co psali dospěláci na diskuzi na jiném fóru,tak to opravdu nebolí.

• Citovat
  • Upravit
8114
14.5.11 22:37
zmije píše:
Dobrý den,
zřejmě mě nemine průplach slzného kanálku. Absolvovali jste jej někdo jako dospělý? Co můžu čekat? Jaká je rekonvalescence? Uvítám jakékoliv informace.
Děkuji předem za odpovědi.
Zmije, průplach slzného kanálku jsem absolvovala někdy před 5ti lety… Do oka mi dr kápl nějaké kapky na „znehybnění oka“, abych nemrkala, pak mi do vnitřního koutku do kanálku zasunul silnější tupou jehlu, na ní stříkačku s tekutinou a tu pomalu vtlačoval. Nejdřív ti teklo ven a až kanálek způchodnil, tak mi tekutina tekla do krku, na což jsem byla upozorněná. Na doléčení jsem dostala oční kapky a více se to už neopakovalo… Boestivé to nění, spíše cítíš pálení a nepříjemný tlak, než se kanálek propláchne a taky, že tu tekutinu polykáš… Určitě se toho neboj.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama