Výplatní den úřad práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nickylinka
Stálice 94 příspěvků 23.02.18 09:53
Výplatní den úřad práce

Ahoj, jaké výplatní dny má úřad práce? Resp na přídavky? :)

Reakce:
Lendeš
Kelišová 5586 příspěvků 23.02.18 09:57

Každý úřad práce má jiné výplatní termíny a obvykle je jich v měsíci více než jeden.

klaryskaaa
Stálice 96 příspěvků 23.02.18 09:58

Určitě to budeš mít napsané na rozhodnutí, kterým ti byly dávky přiznány.

Helis88
Kecalka 221 příspěvků 23.02.18 10:26

@klaryskaaa a když rozhodnutí neposílají?

majinka81
Ukecaná baba ;) 2256 příspěvků 23.02.18 10:32

@Helis88 rozhodnutí ti posílají po podání žádosti a posílají ho vždy

majinka81
Ukecaná baba ;) 2256 příspěvků 23.02.18 10:35

@klaryskaaa když jsem dávky pobírala nikdy jsem tam výplatní datum nemela :nevim: mě to většinou chodilo kolem 10. Ale každý okres má jiné výplatní termíny a jsou asi dva

Helis88
Kecalka 221 příspěvků 23.02.18 10:40

@majinka81 tak jsem asi vyjimka, protože mě rozhodnutí o přiznání dávky ještě za ty roky neposlali

petka2010
Nováček 1 příspěvek 23.02.18 10:53
podpora

Zdravím, chtěla jsem se přezeptat, Jsem měsíc na úp a ještě jsem nedostala podporu, jak dlouho na to mají čas nebo kolikátého se podpora dostává. Nemám s tím zkušenosti. Děkuju za odpověď

brumi
Kelišová 6544 příspěvků 23.02.18 11:48

@petka2010 nevím jak jinde ale Ostravsko už má. A máš vyřízené úplně vše? Ono totiž nestačí jen se zaregistrovat tak jestli to není třeba i tím, první podpora příjde až po písemném vyrozumění že ti byla přiřčena. A také záleží na datu kdy jsi tam byla…Mě paní říkala že to rozhodnutí se dělá jen do určitého data v měsíci, pokud se nestihne tak se čeká další měsíc..

majinka81
Ukecaná baba ;) 2256 příspěvků 23.02.18 12:17

@Helis88 a přišlo ti někdy po podání žádosti kolik ti přiznávají?

Helis88
Kecalka 221 příspěvků 23.02.18 13:07

@majinka81 ne, pokud mi přídavky priznaly tak jsem to zjistila až podle toho že mi přišly na účet

kykisek12345
Nováček 6 příspěvků 28.02.18 09:17

Nevite nekdo jak to je na urade prace nasla jsem si praci od 6.3 kdo za me brezen bude platit zdravotni pojisteni zamestnavatel mi tvrdi ze by to mel platit jeste urad prace jako posledni mesic a on ze za me bude platit az duben abych to nemela placene dvakrat je to tak :mrgreen: :mrgreen: me to prijde ze by to mep za me platiti i on na urade mi rekly ze oni to za me plati od 1.3 ale ted resim aby me neobral zamestsnavatel nevi nekdo jak to je kdyz odejdu 5.3 z uradu prace a 6 nastoupim na HPP :nevim:

Petronela23
Nováček 2 příspěvky 15.04.18 11:45
Plat pěstouna

Dobrý den, chci ze zeptat mám v pěstounské péči 4 děti. Vždycky mi chodí plat pěstouna, a příspěvek na úhradu potrebr dětí plus mínus stejně. 12,13, ale teď mi dorazil pouze příspěvek na úhradu potřeb dětí a plat pěstouna nikde. Na ÚP jsem se pokoušela dovolat, ale marně nevíte někdo zda-li je to takto běžné? Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >