Výpověď v práci - jak napsat

5661
15.6.20 19:44

Výpověď v praci-jak napsat

Dobrý den. Potřebovala bych poradit s výpovědí. Vzor si stáhnu na netu, to je v pohodě, ale všude se v ní píše… Pracuji u vás na základě smlouvy ze dne xx.xx.xxxx na pozici xxxx. Ale ja byla mezi tím povýšena, takže pracuji na jiné pozici než jsem byla přijata, tak nevím co napsat. Na povýšení byl jen dodatek. Děkuji za odpovědi. Nikdy jsem výpověď nepsala, vždy mi ji napsal zaměstnavatel :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2696
15.6.20 20:01

Napsala bych na základě Dodatku ke smlouvě že dne xxx na pozici xxx (původní smlouva že dne yyy na pozici yyy)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14883
17.6.20 07:09
@Lenek píše:
Dobrý den. Potřebovala bych poradit s výpovědí. Vzor si stáhnu na netu, to je v pohodě, ale všude se v ní píše… Pracuji u vás na základě smlouvy ze dne xx.xx.xxxx na pozici xxxx. Ale ja byla mezi tím povýšena, takže pracuji na jiné pozici než jsem byla přijata, tak nevím co napsat. Na povýšení byl jen dodatek. Děkuji za odpovědi. Nikdy jsem výpověď nepsala, vždy mi ji napsal zaměstnavatel :nevim:

No, a proč se do toho tak zamotávat?

Proč nenapíšeš jednoduše „Dávám Vám Výpověď z pracovního poměru“? Tomu by každý rozuměl.

Ty u toho zaměstnavatele pracuješ současně na dvou pozicích a chceš dát výpověď jen na jednu z nich a na druhé zůstat, že potřebuješ specifikovat pozici, na kterou dáváš výpověď? Nebo se chceš vrátit na původní pozici? Proč takové dlouhé úvody?

Pokud ne, tak stačí identifikace zaměstnance, identifikace zaměstnavatele (název, IČ) a sdělení, že dáváš výpověď z pracovního poměru, datum a podpis. A pak doklad o doručení.

Tvůj zaměstnavatel snad ví, že jsi u něj zaměstnaná a na jaké jsi pozici, nemusíš mu to sdělovat.

Čím míň zbytečností napíšeš, tím líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama