Reklama

Výpovědní lhůta a nemocenká

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 10:13
Výpovědní lhůta a nemocenká

Ahoj holky, prosím nevíte jak to je teď. Když mám smlouvou na určito do konce února 2019, ale ze zdravotního důvodu mi nedělá dobře být 12h na nohou hlavně v noci. Vím, že můžu dát okamžitou výpověď když mi doktor práci zakáže, ale já mám jen doporučení a to nepomůže. Dva měsíce výpovědní lhůtu opravdu nevydržím, nevíte jak to tedy je? Že bych mohla během výpovědní lhůty být na nemocenské. :nevim:

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12549 příspěvků 30.09.18 10:18

tak určitě můžete být po dobu výpovědní lhůty na nemocenské, pokud ji doktorka napíše. Ale zkusila bych se teda dohodnout se zaměstnavatelem na ukončení prac. poměru. Říct mu to rovnou, že ze zdravotních důvodů nemůžete a že pokud to nepůjde dohodou, že stejně budete muset na neschopenku, protože to nezvládáte.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >