Výpovědní lhůta a nemocenká

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 10:13
Výpovědní lhůta a nemocenká

Ahoj holky, prosím nevíte jak to je teď. Když mám smlouvou na určito do konce února 2019, ale ze zdravotního důvodu mi nedělá dobře být 12h na nohou hlavně v noci. Vím, že můžu dát okamžitou výpověď když mi doktor práci zakáže, ale já mám jen doporučení a to nepomůže. Dva měsíce výpovědní lhůtu opravdu nevydržím, nevíte jak to tedy je? Že bych mohla během výpovědní lhůty být na nemocenské. :nevim:

Reakce:
vokishka
Extra třída :D 12890 příspěvků 30.09.18 10:18

tak určitě můžete být po dobu výpovědní lhůty na nemocenské, pokud ji doktorka napíše. Ale zkusila bych se teda dohodnout se zaměstnavatelem na ukončení prac. poměru. Říct mu to rovnou, že ze zdravotních důvodů nemůžete a že pokud to nepůjde dohodou, že stejně budete muset na neschopenku, protože to nezvládáte.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >