Reklama

vedoucí nadržuje kolegyni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dement231
Kecalka 105 příspěvků 29.09.18 07:40
Nadržuje kolegyni

Ahoj už si nevím rady. Máme v práci kolegyni která neskutečně leze do zadku hlavní vedoucí. Přizpůsobuje ji směny tak aby byla spokojená a stačí aby řekla slovo a hned je po jejím a to na úkor nás ostatních. Ke vsem se chova hrozne povýšeně a je hnusna na zamestnance pod nami. Bohuzel vedouci to nevidi a rika o ni ze je to osoba na spravnem místě, ale je mozne aby nas ostatni brala jinak nez ji kdyz jsme na stejne pozici? Kolegyně je jinak na stejne pozici jako já. Už mi došla trpělivost a s hlavní vedoucí si promluvil dnes ale dá se s tím vůbec něco dělat? Co myslíte?

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12551 příspěvků 29.09.18 07:44

Nedá,pokud není přístupná vedouci. Taky mám ty zkušenosti, bohužel.

Halamka
Závislačka 3563 příspěvků 1 inzerát 29.09.18 08:09

Pak asi není vedoucí člověk na správném místě. Podle mě je sama nejistá a potom potřebuje někoho z podřízených, který ji dělá „pravou ruku“ a ona má přehled. A pak má ta pravá ruka vyhody. Mozna varianta. A proto bude asi těžké požadovat po vedoucí nějakou spravedlnost a nadhled.

kacakaca
Závislačka 2554 příspěvků 29.09.18 09:11

Dobre si rozmysli, co vedouci presne reknes. Musi to byt objektivni a podlozene konkretnimi priklady, takove „je povysena a hnusna na podrizene“ ti muze jen uskodit.

Stargust
Kecalka 167 příspěvků 29.09.18 09:34

@dement231 Bohužel to není ojedinělý přīpad :think:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >