vedoucí nadržuje kolegyni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dement231
Kecalka 107 příspěvků 29.09.18 07:40
Nadržuje kolegyni

Ahoj už si nevím rady. Máme v práci kolegyni která neskutečně leze do zadku hlavní vedoucí. Přizpůsobuje ji směny tak aby byla spokojená a stačí aby řekla slovo a hned je po jejím a to na úkor nás ostatních. Ke vsem se chova hrozne povýšeně a je hnusna na zamestnance pod nami. Bohuzel vedouci to nevidi a rika o ni ze je to osoba na spravnem místě, ale je mozne aby nas ostatni brala jinak nez ji kdyz jsme na stejne pozici? Kolegyně je jinak na stejne pozici jako já. Už mi došla trpělivost a s hlavní vedoucí si promluvil dnes ale dá se s tím vůbec něco dělat? Co myslíte?

Reakce:
vokishka
Extra třída :D 12889 příspěvků 29.09.18 07:44

Nedá,pokud není přístupná vedouci. Taky mám ty zkušenosti, bohužel.

Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 29.09.18 08:09

Pak asi není vedoucí člověk na správném místě. Podle mě je sama nejistá a potom potřebuje někoho z podřízených, který ji dělá „pravou ruku“ a ona má přehled. A pak má ta pravá ruka vyhody. Mozna varianta. A proto bude asi těžké požadovat po vedoucí nějakou spravedlnost a nadhled.

kacakaca
Závislačka 2617 příspěvků 29.09.18 09:11

Dobre si rozmysli, co vedouci presne reknes. Musi to byt objektivni a podlozene konkretnimi priklady, takove „je povysena a hnusna na podrizene“ ti muze jen uskodit.

Stargust
Kecalka 168 příspěvků 29.09.18 09:34

@dement231 Bohužel to není ojedinělý přīpad :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >