Vypuzení tělíska Jaydess

13.5.21 12:22

Vypuzení Jaydess

:mavam: Ahoj, už jsem tu dříve psala o tělísku Jaydess. :) Není tomu tak dávno asi týden zpět. Měla jsem strašné bolesti a hodně jsem krvácela po zavedení. Když jsem ho zkoušela nahmatat, tak jsem nitky cítila ani ne na půlku prstu, takže moje otázka zní, jak je prosím Vás možné, že už je nenahmatám? Nemůžu je vůbec najít ani při sexu nic necítím ani přítel, přítel taky zkoušel nahmatat a nic, tak se chci zeptat, myslíte, že moje tělo ho nepřijalo, tak ho vypudilo? Nebo špatná poloha tělíska, posunulo se? Po sexu jsem začala hodně krvácet a poslední dva dny mě bolí vaječníky 8o, prosím zažila jste to tu některá? Jak jste to řešila? Mám ještě počkat nebo to hned řešit? Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
900
13.5.21 12:26

A co to takhle řešit s doktorem?
Tělísko jsem měla při sexu ani na hmat cítit nešlo. Po sexu jsem nekrvácela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
13.5.21 12:40

Spíš je to tím že máš menstruaci, čípek se otvírá a zkracuje, a nitky tělíska zalezou dovnitř. Jakmile budeš mít čípek opět prodloužený, nebudeš krvácet, nitky cítit určitě budeš. Já to mám stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64457
13.5.21 16:07

@blackousek dojdi si k dr na kontrolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.5.21 17:14

@mackA159 Já nemám menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
13.5.21 18:18
@blackousek píše:
@mackA159 Já nemám menstruaci.

Krvácení při tělísku je normální než si sedne. Když krvacis, máš čípek otevřený, chápeš? Ty vlákna ti tam zajedou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat