Vyrážka, nebo alergie?

7
2.5.20 20:14

Vyrazka, alergie?

Ahojte holky, pred 3dny mi vyskocila takova vyrazka, ktera celkem dost svedi. Nejsem alergik, a neberu ani jine leky a najednou tohle. Muze to byt z jidla ci neco jineho? A popripade co na to dat? Dekuji moc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2085
2.5.20 20:19

Ty jo, pěkně. Vypadá to na pořádnou alergickou reakci ale přesně z čeho to ti nikdo neřekne, nevyměnila si teď náhodou práci prášek? Každopádně alergie se mohou objevit v jakémkoliv věku takže to, že si včera nebyla alergik je už jaksi vedlejší ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
2.5.20 20:58

Ja jsem presla na ketodietu takze vlastne ve smes maso a zeleninu a pritel mi prinesl hermelin nejaky fit. Tak jsem ho snedla a hotovo. To je asi jedina vec, co mi to vysvetluje. Tak se bojim aby to nedopadlo jako intolerance na mleko ci neco podobneho. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6163
2.5.20 21:13
@Queenie28 píše:
Ja jsem presla na ketodietu takze vlastne ve smes maso a zeleninu a pritel mi prinesl hermelin nejaky fit. Tak jsem ho snedla a hotovo. To je asi jedina vec, co mi to vysvetluje. Tak se bojim aby to nedopadlo jako intolerance na mleko ci neco podobneho. :(

no, já třeba hodně vyrážkově reaguji na siřičitany - právě když je hodně přesířený sýr (nebo i červené víno…). Ale stačí mi ten sýr rozbalit a přičichnout. Jak je to přesířené, tak to v podstatě ani nedokážu pozřít… Přitom pro mého muže je to třeba normální hermelín :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
2.5.20 21:16

Zkus Fenistil kapky, pokud je to alergie, měly by pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4424
2.5.20 21:32

Ta vyrážka naskočila před 3 dny? A za ty 3 dny se to nějak změnilo? Jako třeba víc se to rozlezlo, nebo naopak někde vymizelo, vybledlo, apod?
Teplota k tomu není?
Intolerance na mléko je spíš průjem, bolesti břicha, a tak. Toho bych se teď asi nebála.
Ale jak je psáno výše, bůh ví, jaká složka to udělala. Něco z té diety?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
2.5.20 21:38

Pred 3dny a to zacalo klicnima kostma, pak krk a hrud. Vcera se mi rozlezlo jeste vic po krku. Teploty zadne. Nemizi, ale dneska se to o trosku zklidnilo. Tak jsem vyradila tu dietu, abych zjistila jestli v tom muze byt taky pricina, i kdyz jsem to mela necele 3tydny a vsechno bez problemu. Kdovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
2.5.20 21:40

Tohle je obrazek ze vcera. Jak mi jde vys k usim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2085
2.5.20 23:32
@Queenie28 píše:
Tohle je obrazek ze vcera. Jak mi jde vys k usim.

Je na zvážení pak navštívit kožní nebo alergologa :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat