Vyrážka miminko 6 měsíců

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lidušk
Stálice 92 příspěvků 1 inzerát 24.02.19 11:17
Vyrážka miminko 6 mesicu

Ahoj holky

Mam prosbu byla jsem se synem v pátek u lékaře měl prodělanou chřipku a prý je již v pořádku. V sobotu se osypal, nevíte co by ti mohlo být zasílám foto.

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12318 příspěvků 24.02.19 11:40

mě se podobně syn osypal při šesté nemoci. nejdříve několik dní vysoké horečky, ty pak opadly a přišla vyrážka. Může to být dozvuk virozy a beo alergie na jídlo či prací práčšek a nebo třeba nějaké lékové sirupy. Variant je milion a jedna. Pokud ho to svědí, dala bych fenistil a sledovala, jak se to bude vyvíjet.

Lidušk
Stálice 92 příspěvků 1 inzerát 24.02.19 11:55
@nozu píše:
mě se podobně syn osypal při šesté nemoci. nejdříve několik dní vysoké horečky, ty pak opadly a přišla vyrážka. Může to být dozvuk virozy a beo alergie na jídlo či prací práčšek a nebo třeba nějaké lékové sirupy. Variant je milion a jedna. Pokud ho to svědí, dala bych fenistil a sledovala, jak se to bude vyvíjet.

Dekuji syn je strasne protivny a pláče prosím muze se s ním ven nejlépe spí v kočárku

nozu
Extra třída :D 12318 příspěvků 24.02.19 12:39

pokud nemá teplotu, tak osobně bych klidně šla. Takto malé dítě je stejně zabalené v kočárku.

Váš příspěvek
Reklama