Vyrážka v tříslech- molusky?

236
14.8.07 21:51

Vyrážka v tříslech- molusky?

Ahojky, Aničce se kolem třísel objevila taková vyrážka, vypadá to jako štípance. Má jich tam tak 8. Vylejzalo jí to v rozpětí 3-4 dnů. Dnes jsem našla nové dva pupence na noze. Nemá to oni špičku, ani puchýřek- moluska to teda snad není. Pár jich mám i já a dnes mi to samé ukazovala sousedka na svojí holčičce… První měla na tvářičce a ta jí zmizela skoro úpně… Nevíte někdo co to může být. Díky Majka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2857
15.8.07 12:15

Ahoj

osobní zkušenost nemám ale podle toho co píšeš - tedy jak to vypadá a kde to je, tak u nás jedna holčina v deníčku popisovala skoro to samé…
Jen psala že je to svědilo…
přečti si

http://www.zahrada.cz/…d-kuzi-0152/

Ale jak píšu osobnízkušenost nemám a ani jsem to nikdy neviděla… jen mě to tak napadlo, že to co psala ona a ty je dost podobné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
15.8.07 12:26

No nevim, ale je fakt, že to máme všichni, ale žádné mušky jsem neviděla… I tak díky. Majka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
15.8.07 18:57

Ahoj, tak nevím, jestli je to to samé, ale už několik dnů marně bojuju s nějakou vyrážkou mezi nožičkama Anežky. Má to teda i na zevních genitáliích, myslím si, že to jsou potničky, protože to vypadá úplně stejně, jako ty, co mívá po celých zádech, kdž se hodně potí.. Už jsem vyzkoušela všechny osvědčené rady (černý čaj, heřmánek, zásyp, bepanthen..), větráme pravidelně, jak jen to jde, omývám jen vodou a ne ubrousky, ale je to spíše čím dál tím horší… Tak už fakt nevím.. Možná to má tvoje malá taky potničky… Nenapadá vás ještě nějaká dobrá rada?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama