Vyrážka z antibiotik

21.11.15 14:22

vyrážka z antibiotik

Dostala jsem antibiotika Klacid na zánět dutin, beru je od včerejška a dneska se mi na noze udělalo červené kolo, které svědí. Stalo se vám to? Mám přestat antibiotika užívat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2300
21.11.15 14:47

Ahoj, byt tebou tak asi jedu do nemocnice, pokud je prestanes brat tak vzhledem k tomu ze je sobota a k dr bys sla asi az v pondeli tak to je dlouha doba pri zanetu dutin bez antibiotik, nebo sem hod fotku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 15:07

@katule9 ono se na ten zánět přišlo až dýl, takže bez antibiotik bych vydržela, teplotu nemám. Spíš mi jde o to, jestli je mám brát dál a nebo radši vysadit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2300
21.11.15 15:10

A jinde zadnou vyrazku nemas.?nebo jine potize?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 15:15

@katule9 Na druhý noze mám taky tohle, ale o hodně menší a není to tolik vidět. Ale jinak mi nic jiného není, beru k tomu raději i probiotika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35309
21.11.15 15:35

Tohle nebude reakce na celkově podaná ATB, ledaze by sis je v tom miste pichala. zAVITALA BYCH NA KOZNI, podle fotky nic poznat nejde, od ekzemu po ruzi muzes mit toho celkem dost. to je koleno?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5773
21.11.15 15:44

Ja mela z atb koprivku po celym trupu tohle je hodne lokalni to je zvlastni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 16:34

@Pudloslava je to vedle kolena (vnitřní stehno), už se mi to jednou stalo při těch samých antibiotikách, když jsem byla mladší, hned jsem je vysadila, ale teď nevím, kdyby to zůstalo jen takhle, tak je doberu, ale nerada bych, aby se to ještě nějak zhoršilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5773
21.11.15 16:56

No tohle je jen kozni projev kdo vi co se muze dit vevnitr tela, mne je hned vysadili jaxem se osypala…a dostala jsem jiny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2183
21.11.15 17:20

Okamzite vysadit a na pohotovost, syn měl ze začátku flicky po celém těle a nakonec se to komplet slilo plus mu začal otekat oblicej, byl týden hospitalozovany a na lecbu bral dithiaden a prednison

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 17:39

@chelsea001 mně se to nerozšiřuje, je to celý den stejný, ale pro jistotu antibiotika vysadím a nechám si napsat jiné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35309
21.11.15 17:54
@Martina1991 píše:
@Pudloslava je to vedle kolena (vnitřní stehno), už se mi to jednou stalo při těch samých antibiotikách, když jsem byla mladší, hned jsem je vysadila, ale teď nevím, kdyby to zůstalo jen takhle, tak je doberu, ale nerada bych, aby se to ještě nějak zhoršilo

a nespala jsi treba s holejma nohama na sobe na boku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 18:11

@Pudloslava to spím takhle pořád, ale po ničem jiném se mi tohle nikdy nestalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35309
21.11.15 18:22

@Martina1991 jestli jsou tacervena mista proti sobe, tak bych fakt neplasila. mozna ti ta atb trochu vice zcitlivela kuzi a oprudila ses snadneji. vem si dlouhy pyzamo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 19:08

@Pudloslava možný to je, ale dobrý pocit z toho nemám, tak je radši vysadím a nechám si napsat jiný, nechci bejt ve stresu pokaždý, když spolknu tabletu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama