Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Chtěla bych jse zeptat co to může být dcera to má na zádech děkuji
Příspěvek upraven 04.03.25 v 15:09
@Konys píše: Více
S neštovicemi bych k doktorce nechodila. Myslím, že ani ona by z toho nebyla nadšená. (Tedy pokud by nešlo o nějaký těžký případ.) S impetigem taky nechodíme, posílám fotku a doktorka pošle recept.
@Janča6 Kdyz nevi co to je, tak asi by jit mela. Jako z fotky toho asi doktor neni schopny uplne moc poznat. Nastesti my mohli prijit i s nestovicema. Volala jsem, ze si nejsem jista.. tak rekla kdy mame prijit. Tohle ordinovani po tel, co se rozmohlo od kovidu mi moc nesedi.. Nastesti u nas neni zadna apka, abysme se museli objednat kdy muzeme s nemocným ditetem prijit.. Je nemocna, tak proste jdeme v case pro nemocne.
@Konys píše: Více
Mně to naopak maximálně vyhovuje. K pediatrovi chodím s dětmi jen na prevence nebo když opravdu potřebujeme vyšetření v ordinaci. Což se za 10,5 roku se 4 dětmi stalo snad 5×.
U nás taky chodí k pediatričce děti s pátou, šestou nebo sedmou nemocí, se zánětem očí, s chřipkou. Možná i s neštovicemi. Není nutné si volat předem. Ale já jsem ráda, že když vím, že dítě má zánět oka, ale Tobrex mi v lékárně bez předpisu neprodají, tak ho pediatrička předepíše na základě fotek. Stejně tak s impetigem. Občas mi na základě fotek volá a jednou si nás pozvala do ordinace.
Ale opravdu se k ní snažíme chodit co nejméně. Stačilo mi, když 2letá s bakteriálním zápalem plic chytla v čekárně ještě zánět oka
Neštovice jsem oznámila telefonicky. Tehdejší pediatr si pak holky pozval na kontrolu po neštovicích.