Výrůstky na vstupu do pochvy

30.5.18 15:09

Výrůstky na vstupu do pochvy

Zdravím,
už několik týdnů pozoruji na vstupu do pochvy a na vnitřních stranách velkých pysků drobné výrůstky v barvě okolní kůže, které se objevují pohromadě ve větším množství. Po pohlavním styku se podlijí krví, která se někdy dostane i na povrch a přidá se nepříjemné svědění, někdy až pálení.
Před týdnem jsem byla na gynekologii, doktor mi kvůli výtoku předepsal Lomexin na kvasinkovou infekci, ovšem o výrůstcích se nezmínil.
Může tedy jít o součást projevů infekce nebo by se mohlo jednat o kondylomata? Nemáte některá zkušenost?
Děkuji za případné rady, už jsem z toho fakt zoufalá????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
564
30.5.18 16:00

Podle toho popisu bych řekla, že jsou to kondylomata, ale je divný, že se k tomu gynekolog nevyjádřil. Buď bych šla znovu za ním a cíleně se ho zeptala, co to je. Nebo na kožní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.5.18 16:39

Venceslavka- já si tím právě nejsem jistá a to z toho důvodu, že to vypadá spíš jako špičaté poloprůsvitné skupinky jakýchsi útvarů. Ne jako běžná kondylomata (tedy alespoň ne jako ta, která jsem viděla na fotkách). Hodně trpím na podráždění sliznice, takže jsem si nejdřív myslela že jde třeba jen o nějakou reakci. Ale když to nezačalo mizet, naopak se to pomalu začalo rozšiřovat, začala jsem mít docela nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
781
30.5.18 17:58

Pokud se to jeste zacalo rozsirovat, tak bych k doktorovi sla znovu. Partner tyhle vyrustky nema? Kondykomata jsem kdysi davno taky jednou mela. I kdyz doktori se nemohli shodnout jestli to jsou nebo nejsou, ze pry muzou pokazde vypadat trochu jinak :nevim: Koukali na me tri doktori, fajn zazitek :D
A taky nekteri doktori nic navic neřeší. Napr. ja trpím na zanet víček, ale kdyz jsem byla na kontrole u ocni, tak resila jen dioptrie a k zanetu mi nerekla ani ťuk…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.5.18 18:33

T-terka- partner právě nic nemá. Je možné že se jen nepodíval, šla jsem na kontrolu posledně mířeně, kvůli potížím. Ovšem o výrůstcích jsem se nezmínila, takže se na nic jiného nezaměřoval :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
781
30.5.18 21:18

@Katerina110 ono se to u partnera myslím ani projevit nemusi (jakoze nekdo je proste imunni - ale jak presne to funguje nevim). Nicmene jakékoliv vyrustky v tehle partiich jsou neprijemne a uz jen kvuli psychické pohode bych se znovu objednala k doktorovi. Treba ti rekne, ze to je jen nejake podrazdeni. Ale pro klid v dusi, si tam zajdi co nejdriv ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama