Vysazení AD. Nespavost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 13:40
Vysazeni AD.Nespavost

Nema nekdo zkusenost par dni po uplnem vysazení AD? Brala sem Deprex, trittico, a lamotrigin. Postupne sem vysazovala a obcas sem spala/nespala v noci.Ted par dni sem bez prášku a treti den nemuzu zabrat.Tedy,prostě není to ten supr spánek, který v noci má být. Je to takový něco mezi spánkem. Logicky sem pak přes den unavená. Ale ani odpol nemůžu usnout. Vždycky to je tak mezi usnutim a vzbuzenim. Přejde to? Nebo moje tělo si zvyklo na to trittico (na spaní) a teď bez nich neusnu? Kdy to přejde…rady? Prosím (všechny prášky sem brala cca 6mesicu)

Reakce:
Ou
Kelišová 6329 příspěvků 01.02.19 14:09

trittico není návykové, ale změna chemického prostředí v mozku může být příčinou toho, že se vám špatně spí.

Zkusila bych pro příští dva tři týdny důsledně dodržovat spánkovou hygienu - tedy po večeři nepouštět žádné obrazovky, zkuste si psát denník, nebo třeba malovat mandaly, zkuste trošinku jógy https://www.youtube.com/watch?… a pokud je k dispozici možnost uspokojivého sexu, tak to taky spánkovým hormonům pomůže. Plus přímo na usnutí nějaké relaxační cvičení https://uloz.to/!aZywCxJUggBv/01-jacobsonova-progresivni-relaxace-wma

Jinak pokud by to fakt nešlo, tak se vrať k tomu tritticu, než si mozek zvykne na to, že ostatní prášky tam nejsou.

Případně vyzkoušej melatonin - ideálně ten ve spreji.

TomekCZ
Nováček 1 příspěvek 20.02.19 04:49
Stejný problém

Ahoj, mám úplně stejný problém. A.D jsem užíval 5 měsíců, sám je začal vysazovat, prvni týden bez trittica byl ještě OK. Tento druhý týden nespím, pořád se budím a jsem nevyspaný. Užívám ještě Asentru a prosulpin. Zkusím přírodní léčbu homeopatiky, popř. čaje z trávy - opravdu pomáha. Přeji rychlé vyléčení :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >