Vysazení HA před těhotenstvím

17
5.5.20 20:07

Vysazení HA před těhotenstvím

Ahoj.
HA beru půl roku a chtěli bychom se pokusit o mimi.
Kdy vysadit HA aby to bylo 100%?
Dekuji za odpovědi ❤️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34473
5.5.20 20:10

Příští středu, to bude na beton :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3032
5.5.20 20:12

Záleží na tobě..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
5.5.20 20:43
@terien píše:
Příští středu, to bude na beton :pankac:

Díky moc❤️️❤️️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6661
5.5.20 23:07

Den po úplňku, to ti vaječníky pak pojedou na 200%.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72
6.5.20 11:07

Já vysadila na konci března a dnes mám 3.pozitivní test, a to jsme si říkali, bůh ví jak dlouho to bude trvat 🤷‍♀️ tak snad bhde vše ok.
brala jsem antikoncepci 6 let, s roční přestávkou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
6.5.20 22:18
@terien píše:
Příští středu, to bude na beton :pankac:
Díky moc❤️️❤️️
@bartsch píše:
Den po úplňku, to ti vaječníky pak pojedou na 200%.

Dekujuu❤️️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.5.20 09:59

Měla bych dotaz, otěhotněla jste některá hned po vysazeni HA? Já vysadila před měsícem a za ten měsíc jsme se snažili a teď jsem měla na testu ducha, ale nevšimla jsem si ho hned na první pohled, ale pak na světle byl vidět, ale všimla jsem si toho až za nějakou dobu.. a příznaky se mi zda, ze mám, ale nevím, bolí mě prsa, mám žaludek jako na vodě, chvíli sucho v píše, chvíli pusa plna slin, únava, zároveň nespavost…

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
11.5.20 12:25
@terien píše:
Příští středu, to bude na beton :pankac:
Díky moc❤️️❤️️
@bartsch píše:
Den po úplňku, to ti vaječníky pak pojedou na 200%.
Dekujuu❤️️
@Anonymní píše:
Měla bych dotaz, otěhotněla jste některá hned po vysazeni HA? Já vysadila před měsícem a za ten měsíc jsme se snažili a teď jsem měla na testu ducha, ale nevšimla jsem si ho hned na první pohled, ale pak na světle byl vidět, ale všimla jsem si toho až za nějakou dobu.. a příznaky se mi zda, ze mám, ale nevím, bolí mě prsa, mám žaludek jako na vodě, chvíli sucho v píše, chvíli pusa plna slin, únava, zároveň nespavost…

Já si myslím že by to úplně klidně mohlo být ❤️️
Zkus si zajít na gynekologii na odběry krve😉

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty