Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj.
HA beru půl roku a chtěli bychom se pokusit o mimi.
Kdy vysadit HA aby to bylo 100%?
Dekuji za odpovědi ❤️
Já vysadila na konci března a dnes mám 3.pozitivní test, a to jsme si říkali, bůh ví jak dlouho to bude trvat 🤷♀️ tak snad bhde vše ok.
brala jsem antikoncepci 6 let, s roční přestávkou.
@terien píše:Díky moc❤️️❤️️
Příští středu, to bude na beton
@bartsch píše:
Den po úplňku, to ti vaječníky pak pojedou na 200%.
Dekujuu❤️️
Měla bych dotaz, otěhotněla jste některá hned po vysazeni HA? Já vysadila před měsícem a za ten měsíc jsme se snažili a teď jsem měla na testu ducha, ale nevšimla jsem si ho hned na první pohled, ale pak na světle byl vidět, ale všimla jsem si toho až za nějakou dobu.. a příznaky se mi zda, ze mám, ale nevím, bolí mě prsa, mám žaludek jako na vodě, chvíli sucho v píše, chvíli pusa plna slin, únava, zároveň nespavost…
@terien píše:Díky moc❤️️❤️️
Příští středu, to bude na beton
@bartsch píše:Dekujuu❤️️
Den po úplňku, to ti vaječníky pak pojedou na 200%.
@Anonymní píše:
Měla bych dotaz, otěhotněla jste některá hned po vysazeni HA? Já vysadila před měsícem a za ten měsíc jsme se snažili a teď jsem měla na testu ducha, ale nevšimla jsem si ho hned na první pohled, ale pak na světle byl vidět, ale všimla jsem si toho až za nějakou dobu.. a příznaky se mi zda, ze mám, ale nevím, bolí mě prsa, mám žaludek jako na vodě, chvíli sucho v píše, chvíli pusa plna slin, únava, zároveň nespavost…
Já si myslím že by to úplně klidně mohlo být ❤️️
Zkus si zajít na gynekologii na odběry krve😉