Vysazení utrogestanu

Anonymní
17.11.15 14:32

Vysazení utrogestanu

Obracím se na vás s žádostí o radu. Jsem momentálně 18DC, kdy první cyklus beru Clostík na ovulaci. Ta proběhla a od dr. jsem dostala utrogestan. Beru ho druhý den a jsem totálně ko - ta únava je příšerná a nejsem schopná v tomhle normálně fungovat. Tak přemýšlím o tom, že bych ho vysadila a dál neužívala. Můžu tím něco pokazit? Sliznice byla vysoká a myslím, že mi ho dr nasadil jen z preventivních důvodů.
Anonym - nemusí o mně všichni všechno vědět :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.11.15 14:50

Určite ho nesmíš vysadit jen tak. unava je vedlejší příznak. pokud si je zavádís, tak časem to bude lepší. Zavolej si do caru.tam ti poví víc. pokud polykas, příznaky jsou horší…

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
17.11.15 14:54
@Anonymní píše:
Obracím se na vás s žádostí o radu. Jsem momentálně 18DC, kdy první cyklus beru Clostík na ovulaci. Ta proběhla a od dr. jsem dostala utrogestan. Beru ho druhý den a jsem totálně ko - ta únava je příšerná a nejsem schopná v tomhle normálně fungovat. Tak přemýšlím o tom, že bych ho vysadila a dál neužívala. Můžu tím něco pokazit? Sliznice byla vysoká a myslím, že mi ho dr nasadil jen z preventivních důvodů.
Anonym - nemusí o mně všichni všechno vědět :)

a zavadis ho nebo polykas? Pokud polykas tak je to plne normalni je to i pribalovym letaku napsany ze to zpusobuje nejen unavu ;) nevysazuj ho jednak po dobrani ti prijde ms a kdyztak udrzi pripadny tehu to jsi s nim nemela zacinat když uz a nebo do dober ;) zkus ho zavadet nebude mit takovyhle ucinky a rychlejc se dostane kam ma je to lepsi nez polykani 8)

• Citovat
  • Upravit
7016
17.11.15 14:55

Co jsem cetla, tak nejvetsi vyznam ma utrgestan prave v lutealni fazi, tudiz ja bych nevysadila, pokud polykas, tak zavadej.

A muzu te ujistit, ze pokud otehotnis, tak te muze silena unava provazet klidne cely prvni trimestr, muzes to brat jako trening ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
476
8.8.16 11:56

Holky, můžu se zeptat? Někde jsem četla diskuzi maminek, které psaly, že jim bylo jen trochu špatně a po vysazení utrogestanu teprve začaly ty pravé nevolnosti. Máte s tím nějaké zkušenosti vy? Jak vám bylo po vysazení? Děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama