Vysazování Gynipralu

12681
1.8.13 08:49

vysazování gynipralu

Už 5.týden beru v nemocnici gynipral-prvně kapačka, potom prášky po 4hodinách. od dnešní půlnoci mě ho snížili po 5hod.pak to prý bude po 6atd. sestřička mé říkala, že jak to začnou snižovat půjdu brzo domů.
Jenže nevím co je to brzo? Jak dlouho trvá to snižování až do úplnýho vysazení. Dnes jsem 33+1.tiše doufám, že příští pátek by mé mohli propustit, ale radši se neptám. Jaký s tím máte zkušenosti a kdy po vysazení jste rodili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

615
1.8.13 08:53

Mně u prvního dítěte ani gynipral neudržel, stejně jsem porodila. U druhého dítěte se to povedlo. Vysadili gynipral poměrně rychle, za pár dní jsem šla domů. Myslím, že pokud se to udrží, do týdne jsi doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5165
1.8.13 08:56

Ja uz si to presne nepamatuju, ale ja byla na kapackach Gynipralu a postupnem vysazovani cca 7-10dni.Po 14dnech me pustili domu. Rodila jsem pak ve 42tt :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
1.8.13 09:00

@goldenka
Budou ti to dle mého názoru vysazovat do ukončeného 34 týdne a pak tě pustí domů.. Tak jsem to měla já, prvně magnézko tabletky, pak magnézko kapačka, pak gynipral kapačka, gynipral tabletky, magnézko tabletky… a domů… za týden jsem jela na kontrolu a musela na císaře :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18551
1.8.13 09:06

Tabletky už můžeš brát doma klidně, já jsem zrovna na kapačkách, taky už budou snad vysazovat a pokud dají tabletky budu ctít jit domů, s tabletkama můžu ležet bez obav i doma :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
1.8.13 09:08

@loka
S gynipralem tě domů nepustí, musí se hlídat tlak… To není jen tak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12681
1.8.13 09:11

@loka správně tě s tabletama domů pustit nesmí. měří tlak a točí EKG. já ty tablety beru už 5.týden a domů neexistuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
1.8.13 09:14

@goldenka
ty jo ale fakt tě lituju, už 5 týden, já ho měla asi 3 týdny a pořád jsem se klepala, nemohla spát, bušilo mě srdce, no hnus… Dávali mi léky ještě na snížení tlaku a to jsem byla zase úplně mimo, no je to pěkný dryák.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18551
1.8.13 09:15

@anairda to jo, ale jen na infuzi, na tabletách už ne pokud není problém ;) mě tlak za dva dny infuze měřili jednou když jsem k tomu obtíže jako třes, bušení srdce a tak takže to není tak dramatický

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18551
1.8.13 09:16

@goldenka tak ekg nemám hotový ani jednou a tlak jednou :mrgreen: a známá odtud dělá gyndařku mi sama říkala že s tabletkama lze být doma, asi špitál od špitálu, každopádně přeju ať jsi brzy v pořádku doma :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
1.8.13 09:17

@loka
Tak asi záleží na nemocnici a doktorech, u nás se v žádném případě nepouští ani s tabletkama, já bych si to neriskla.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3084
1.8.13 09:18

Goldenka ahoj, tak si to ležení a ještě k tomu s Gynipralem „užíváš“ i ve druhém těhu? Mě vysazovali Gynipral necelý týden, ale brala jsem ho chvíli. Dělal mě hodně špatně. Držím pěsti, ať jsi brzo doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3084
1.8.13 09:19

A mě dr taky nechtěl napsat Gynipral tbl domů, to se nesmí, musí se sledovat zdr. stav. Já měla po něm hrozné stavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18551
1.8.13 09:20

@anairda no když jsi s ním měla takové problémy jako třes a bušení srdce se ani nedivím že by jsi nešla ani s tabletkama, já ho snáším normálně, v podstatě celou dobu tak je to samozřejmě i tom no, ale uvidíme, třeba tady taky nakonec budu dýl než doufám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
1.8.13 09:22

@loka
No každopádně bych ti to přála ať jsi brzy doma. :kytka: A už za 34 týdnem pokud jsi míň ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama