Výška potencionálního otce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  05.05.18 19:30
Výška potencionálního otce

Nevím, jak to nejlépe napsat. Tak stručně. Je tady nějaká žena, která je vyšší postavy a ma dítě s menším mužem než je ona sama? Bude nutně potomek také menšího vzrůstu? :) Prosím anonym.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

rozand
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 05.05.18 19:36

Děti bývají většinou někde mezi rodiči, ale třeba můj muž je vyšší než všichni z rodiny.

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 05.05.18 19:37

To ti nikdo neřekne. Dítě může zdědit dispozice pro výšku po tobě a nebo i po menším partnerovi. Nebo taky po nějakém obr dědečkovi. Tohle se neví nikdy dopředu. Moje nejmladší deti - syn menší po manželovi a dcera obr po dědovi - oba jsme s mužem menší. ;)

Paola21
Závislačka 3373 příspěvků 05.05.18 19:39

Když si žena 170 cm najde chlapa s výškou 165 cm, tak jim asi čahoun nevyroste no :). Ale pokud má žena třeba 180 cm a muž 175 cm, tak jim vyroste výškou „normální“ dítě.

Anonymní  05.05.18 19:44

Výšku vás obou neber vůbec v potaz, jak bylo psáno, postavu může zdědit, třeba po dědkovi :mavam:

Anna766
Hvězda diskuse 64701 příspěvků 05.05.18 19:47

To je sázka do loterie tohle. Třeba moji rodiče nebyli nijak vysocí, mamka 159 a taťka 175 a brácha má nějakých 185 cm. A manželovi rodiče byli ještě menší matka cca 160 a otec 168 a manžel má skoro 190 cm. Záhada.

Anonymní  05.05.18 19:48

Trochu jste me uklidnili. Hledam darce. Zkoušela jsem s muzi, kteří meli 185 cm. Bohuzel to nevyslo. Ted se mi nabidl mladý kluk, ale je mensi nez ja. Tak ja do toho asi půjdu. Nechci si v 60 vyčítat, ze jsem kvůli výšce prosvihla mit dite. Zas na druhou stranu mam nejraději vysoké lidi. :D

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 05.05.18 19:49
@Anna766 píše:
To je sázka do loterie tohle. Třeba moji rodiče nebyli nijak vysocí, mamka 159 a taťka 175 a brácha má nějakých 185 cm. A manželovi rodiče byli ještě menší matka cca 160 a otec 168 a manžel má skoro 190 cm. Záhada.

Soused je počítám vysoký :lol:

Anonymní  05.05.18 19:49
@Anonymní píše:
Výšku vás obou neber vůbec v potaz, jak bylo psáno, postavu může zdědit, třeba po dědkovi :mavam:

Dobře. Nebudu tedy resit. :mavam:

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 05.05.18 19:51
@Anonymní píše:
Trochu jste me uklidnili. Hledam darce. Zkoušela jsem s muzi, kteří meli 185 cm. Bohuzel to nevyslo. Ted se mi nabidl mladý kluk, ale je mensi nez ja. Tak ja do toho asi půjdu. Nechci si v 60 vyčítat, ze jsem kvůli výšce prosvihla mit dite. Zas na druhou stranu mam nejraději vysoké lidi. :D

Spis než výšku bych prověřila inteligenci. :roll:

Anna766
Hvězda diskuse 64701 příspěvků 05.05.18 19:51
@Judithkaj píše:
Soused je počítám vysoký :lol:

Hele brácha je povahou a v ksichtu čím dál víc celý táta. Jen tu výšku nevím kde pobral.Jak stárne a jde do let je tátovi neuvěřitelně podobný.

Aduš8
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 05.05.18 19:51

Můj muž má 175 cm, jeho ex asi tak stejně. Jejich třináctiletý syn právě taťku dorostl a šestnáctiletý už ho přerostl o 10 cm.

Anonymní  05.05.18 19:53
@Judithkaj píše:
Spis než výšku bych prověřila inteligenci. :roll:

A ta se prověřuje jak? :D

Anonymní  05.05.18 19:54
@Aduš8 píše:
Můj muž má 175 cm, jeho ex asi tak stejně. Jejich třináctiletý syn právě taťku dorostl a šestnáctiletý už ho přerostl o 10 cm.

To máš ještě relativně vysokeho muze. :) Ale ano, rika se, ze deti bývají vyssi nez rodice. Tak snad je to pravda. :)

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 05.05.18 19:54
@Anonymní píše:
A ta se prověřuje jak? :D

D-bila poznáš, ne? Učit s dítětem se totiž budeš předpokládám ty. :D

Příspěvek upraven 05.05.18 v 19:57

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama