Výsledek 1. screeningu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 09:06
Vysledek 1.screeningu

Holky vcera jsem byla v brne na prvnim screeningu..vysledek Downu 1/507…je mi 29let, posilaji nas na genetiku..Taky mi nasli nejaky velky procento nejakeho hormonu…Mam se bat? Vubec nevim co nas ceka, nikdo nam nic nerekl a jsem na nervy..Prosim o radu…zkusenosti…dekuji

Reakce:
Zabatko
Závislačka 4651 příspěvků 03.04.19 09:09
@Anonymní píše:
Holky vcera jsem byla v brne na prvnim screeningu..vysledek Downu 1/507…je mi 29let, posilaji nas na genetiku..Taky mi nasli nejaky velky procento nejakeho hormonu…Mam se bat? Vubec nevim co nas ceka, nikdo nam nic nerekl a jsem na nervy..Prosim o radu…zkusenosti…dekuji

Mela jsem 1:130 taky kvuli krvi a bylo to ok, syn se akorat narodil s vvv mocovych cest, ale nic tragickeho.

janulak1990
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 03.04.19 09:13

Ahoj, když to přepočítáš, tak je to riziko nízké, jedno z 507 dětí s takovým výsledkem bude mít Downa. My měli riziko 1:8 a máme zdravou holčičku. Ty parametry, které se měří z krve, ovlivňuje hodně věcí a nikdo moc neví jaké všechny ještě… Důležité taky je, jestli byl ultrazvuk v pořádku. Věřím, že na genetice uklidní, případně doporučí ještě nějaký doplňkový test, ale určitě bych to neviděla jako katastrofu :)

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19686 příspěvků 2 inzeráty 03.04.19 09:15

Jakého hormonu?
Jinak..kdyby ti ,,vyhodili,, věk…hodnota bude úplně jinde.....nestresovala bych se ;) já měla 1:377…mám krásného kluka

PHV
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 03.04.19 09:34

U nás doktorovi výsledek neseděl, hodnoty krve a ultrazvuku a pak se zjistilo, že sestra v gennetu mi o 5 dní posunula termín poslední MS a už to házelo kraviny. Vše bude dobrý :hug:

chs.jasmin
Echt Kelišová 9421 příspěvků 03.04.19 09:53

Ahoj,

kamarádka měla riziko jen okolo stovky (ted nevím zda 1:130, 1:119 ? ) a má naprosto zdravou holčičku. Mě doktor přeměřoval i nosní kustku a kožní řasu a už z toho říkal, že muže vyloučit.

Hlavně se zbytečně nestresuj, věřím, že vše bude v pořádku :hug:

small.happy.wife
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 03.04.19 10:05
@Anonymní píše:

Ahoj, já jsem měla riziko 1:480 na DS jen na základě krve, na utz jsem měla vše v pořádku. Absolvovala jsem cfDNA test a genetickou konzultaci a ultrazvuk a podle všeho čekáme zdravou holčičku. Rodím v červnu.
To riziko nemáš zase tak vysoké, já jsem taky neměla, ale čekání na výsledky byl velký stres, takže Ti rozumím. Zkus být klidná kvůli miminku. Jaké budeš absolvovat testy?

hadraplanka
Kecalka 343 příspěvků 03.04.19 11:03

@Liška2014 Věk? Mně je 27 a riziko vyšlo nějakých 1:17000. Každopádně nestresovala bych se. Je to i tak jen statistika a záleží hlavně na samotném ultrazvuku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 12:18

@small.happy.wife mame jit na genetiku..nic vic nam nerekli..nevite jestli se genetika plati?pri odberu z krve kdyz spadam do jakesi sede zony?

small.happy.wife
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 03.04.19 12:24
@Anonymní píše:
@small.happy.wife mame jit na genetiku..nic vic nam nerekli..nevite jestli se genetika plati?pri odberu z krve kdyz spadam do jakesi sede zony?

My jsme neplatili nic, ani ten cfDNA test.

Váš příspěvek
Reklama