Vyšly byste s 3000 do 10. ledna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 18:46
Vyšly byste s 3000 do 10. ledna?

Prosím omluvte anonymitu.
Otázka je jasná. Mohu si půjčit od rodičů, ale nechce se mi do toho. Pracujeme oba a, že jsme utráceli na Vánoce vím moc dobře. Na jídlo a případně lékárnu či drogerii, to samozřejmě stačí, ale chtěla jsem vzít děti na výstavu Lego, do kina aj., takhle budeme doma nebo se jen procházet, maximálně jednou do Mekáče.
Mají prázdniny, naštěstí jsem jim to neřekla, takže nebudou zklamané.
Jak byste se zachovaly?
Mamka mi půjčí klidně i 10 000, to bych si nepůjčila, ale myslela jsem tak 3-4 a užít si ty prázdniny, mám dovolenou.
Jsme 2 a 2 školáci.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 67823 příspěvků 28.12.16 18:49

No vzhledem k tomu, že do 10.ledna je to pár dnů, nepůjčila bych si a uskromnila se.

ivašot.
Kelišová 6565 příspěvků 28.12.16 18:49

Asi bych si půjčila něco málo a s dětmi podnikla jednu z plánovaných akcí.

lisma
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 28.12.16 18:51

Tak keď nemáte za čo rozhadzovať, nerozhadzujte :nevim: nepožičala by som si, radšej by som sa uskromnila.

alenka84
Neúnavná pisatelka 19041 příspěvků 28.12.16 18:51

Na procházkách s dětma nevidím nic špatnýho, nepůjčovala bych si. Že budou zklamané? Taky se musí naučit, že je potřeba se uskromnit, když peníze nejsou…

Kelsey
Hvězda diskuse 44766 příspěvků 28.12.16 18:52

Kdyz tak premyslim co vse doma nutneho mame, tak bez problemu a jeste by mi zbylo.
Ale tak my mame doma zasoby vis, takze krom peciva a ovoce nepotrebujem nic nakupovat. A jinak by jsme se uskromnili.

Kelsey
Hvězda diskuse 44766 příspěvků 28.12.16 18:54

Jeste me napada, na ty vstzpenky na vystavy atd. nejsou nekde listky na slevomatu, ci rodinne vstupne?

Sashie
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 28.12.16 18:54

Víš, já bych se asi uskromnila a nepůjčovala bych si. Nezlob se, ale děti nemusí mít kino, výstavu a další… I bez toho mekáče to zvládnou. Víc je to, že budete pohromadě, že si užijete čas společně. Zahrajte si Člověče, udělejte si k tomu kukuřici, povídejte si… Na to budou jednou vzpomínat, ne na to, že jsi je vzala o prázdninách do kina.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 28.12.16 18:55
@terinka4444 píše:
No vzhledem k tomu, že do 10.ledna je to pár dnů, nepůjčila bych si a uskromnila se.

Souhlas :lol:

Káka27
Stálice 79 příspěvků 28.12.16 18:55

Nepůjčila, na zábavu ne, to bych radši vymyslela nějakou levnější alternativu..ale je to věc názoru :nevim:

Markéta80
Hvězda diskuse 40015 příspěvků 28.12.16 18:56
@Anonymní píše:
Prosím omluvte anonymitu.
Otázka je jasná. Mohu si půjčit od rodičů, ale nechce se mi do toho. Pracujeme oba a, že jsme utráceli na Vánoce vím moc dobře. Na jídlo a případně lékárnu či drogerii, to samozřejmě stačí, ale chtěla jsem vzít děti na výstavu Lego, do kina aj., takhle budeme doma nebo se jen procházet, maximálně jednou do Mekáče.
Mají prázdniny, naštěstí jsem jim to neřekla, takže nebudou zklamané.
Jak byste se zachovaly?
Mamka mi půjčí klidně i 10 000, to bych si nepůjčila, ale myslela jsem tak 3-4 a užít si ty prázdniny, mám dovolenou.
Jsme 2 a 2 školáci.

vy enmáte žádnu rezervu, v tom případě nemůžete utrácet :? ne nepůjčila bych si a chovala bych se tak abych vyšla do další výplaty :?

debra.morgan
Závislačka 3703 příspěvků 28.12.16 18:58

No já bych si nepujčovalala. ale pokud ty chceš tak moc vzít děti třeba do toho kina nebo kam, tak si od rodičů půjč třeba 500 kč na vstup ne? nemusíš si hned půjčovat tisíce, pětikilo lehce po výplatě vrátíš. jinak odkud jsi? třeba ti pomuzem najít levnější rodinné akce :-)

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 28.12.16 18:58

Kino a Mekac jdou celorocne, Lego vystava je do unora, meli jste zrejme bohateho Jeziska, uskromnila bych se a akce podnikala za priznivejsi financni situace.
Naplanovala bych si s detmi nizkonakladovy program, podivej se v okoli, jestli neni neco pro deti zadarmo ci symbolickou cenu, treba divadylko, dilnicky…
A jinak bych poradala zabavu doma, postahovala bych pohadky, neco nechala deti upect, zalezi na zasobach, zkusila bych treba nejake kesky odlovit, pokud mate telefon ci treba tablet s gps. No a deti dostali snad nejake hracky, tak si budou chtit treba i hrat samy :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 12935 příspěvků 1 inzerát 28.12.16 18:59

No upřímně rozhodně bych si nepůjčovala na výlety natož na návštěvu mekáče to je prostě zbytečnost

zrcadlo
Kelišová 6858 příspěvků 28.12.16 19:00

Opravdu bez koruny rezervy uvažuješ o tom, že si půjčíš na kino a na mekáče? :zed:
Děti snad z Vánoc mají zážitků a dárků dost, přejedené jsou určitě taky. Maximálně bych se zeptala prarodičů, jestli je třeba na tu výstavu lega nechtějí vzít spolu (že by to zaplatili a užili si to s vnoučaty oni).

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >