Vysoká hladina testosteronu před otěhotněním

38
12.8.13 16:05

Vysoká hladina testosteronu

Ahoj všichni,
chtěla jsem se zeptat, jestli některá z vás měla před otěhotněním zvýšené hodnoty testosteronu. Dnes jsem se od Dr dozvěděla výsledky HP a mám hodnoty poměrně vysoké. Trochu mě to vyděsilo… Máte nějaké zkušenosti s následnou léčbou? Co se tak většinou používá, jaká je úspěšnost vyléčení… Nikde jsem o tom moc nenašla napsané… Nezkoušela jste některá homeopatika??

Díky za rady-reakce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

65
12.8.13 17:30

Ahoj, take jsem mela vysoky testosteron a doktorka rekla, ze by se to resilo az kdyz by se mi fakt dlouho nedarilo otehotnet. No ale za par mesicu se pak zadarilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
12.8.13 17:35

Jo a jeste rikala, ze bezne se vysoka hladina testosteronu „leci“ pomoci nekterych druhu antikoncepce, coz ale nejde moc dohromady s tym otehotnenim :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
21.8.13 13:15

Stelko, mohu se zeptat, jakého pohlaví máte nebo čekáte miminko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.9.13 14:34

@Alixee
Ahoj, taky mi byla zjistena vysoka hladina testosteronu, mam v podstate dvojnasobnou nez je hranice :(. Snazime se o mimco uz pres rok a doktor mi rekl, ze na to bohuzel nic neni, ze musime spise probudit vajecniky k vetsi „vykonnosti“.

Jak uz psala @Stelka tak se to da snizit paradoxne antikoncepci :zed:
Ted po x vyzkousenych hormonech a laparce zkousim nehormonalni lecbu, spise jenom vitaminy a kyselinu listovou… byl mi doporucen Inofolic, tak uvidime ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
11.9.13 13:25
@olyza píše:
Stelko, mohu se zeptat, jakého pohlaví máte nebo čekáte miminko?

mame chlapecka, ale doted me nenapadlo, ze by to nejak souviselo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama