IVF srpen 2013

1575
5.8.13 12:45

IVF srpen 2013

Ahojky holky… :kytka:
Tak jsme se konečně dočkali… :dance: Je tady někdo kdo se taky chystá na IVF teď v srpnu…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

865
5.8.13 12:55

Ahoj, mám teď nevyšel KET, tak půjdeme teď v srpnu na 2.IVF

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1575
5.8.13 13:02

Tak to nás čeká první IVF… Tak mě napadlo když tady píšeš o KETu…to se taky počítá do těch pokusů co částečně hradí pojišťovna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5748
5.8.13 13:40

@sonipa ne, nepočítá. Pojistovna se podílí na úhradě jednoho IVF cyklu - to je odber, oplodneni, transfer a pokud zbydou mrazacci tak i kryoemryotransfer/y…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5748
5.8.13 13:42

@sonipa držím moc palce!!! my máme taky po IVF a čekáme vytoužené miminko v říjnu, takže holky hlavu vzhůru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.13 15:16

Ahoj :mavam:
Já podstupuju tenhle měsíc IVF, už si třetí den píchám injekce… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1575
5.8.13 15:58

@sarinka83 Jednoho? Co já teda vím, tak tří… :think: A moc gratuluju k vytouženému mimískovi, je dobré slyšet pozitivní zkušenosti… :)
@22karkulkaaa Tak to jsi o něco popředu…já si začnu píchat v pátek nebo sobotu…trochu se toho hrozím..jaké to je? Jak to zvládáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5748
5.8.13 16:18

@sonipa jo hradí 3 nebo 4, podle počtu transferovaných embryí, ale spíš jsem to myslela takž že v rámci jednoho IVF hradí viz výše. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1575
5.8.13 16:22

@sarinka83 Jo taaak…tak to jsme si nerozuměli… :) Tak to je super, že KET se počítá jako součást jednoho IVF… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11788
5.8.13 17:35

Jestli chceš, přidej se k nám, spousta z nás začíná už v srpnu ;) https://www.emimino.cz/…rankovani/6/#… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.13 09:42

Ahoj holky, já píchám od neděle. Ve čtvrtek jdu na utz. Jinak toto je mé druhé ivf. První dopadlo zamlklým těhu :(. Omlouvám se, že píšu anonymně, ale chodí sem rodina a netoužím potom, aby to věděli.

• Nahlásit
  • Citovat
1575
6.8.13 10:16

Anonymní…ahojky, tak to je mi líto, že první nedopadlo…a jak je to dlouho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.13 16:18

@sonipa jo jo už jsem se s tím nějak poprala a teď se těším že to dopadne snad vše dobře. Dokonce si nepřipouštím neúspěch. Už tomu je půl roku

• Nahlásit
  • Citovat
6.8.13 21:20

@sonipa Zvládám, nezvládám… Injekce mi píchá manžel, já jsem srab :) a prostě mi to sama sobě nejde píchnout… Ale jinak to vůbec nebolí… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
865
7.8.13 08:13

Holky, píchání injekcí vůbec nebolí, to je tak tenoučká jehlička, že to není vůbec cítit. Je to jenom o tom překonat se a píchnout, ze začátku jsem to vždycky rozdýchávala a teď už mi to vlastně ani nevadí. Já si vždycky říkám, že to je pro miminko a pro něj vyrdžím vše :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama