Nejlepší IVF centrum

1044
3.8.13 20:13

nejlepší IVF centrum

Ahojky mám za sebou 2. IVF ještě teda nevím jestli neuspěšné, ale stimulace dopadla strašně mizerně jen dvě vajíčka a z toho 1 embryo…a to já mám být objektivně zdravá…hrozně mě to štve protože v nativu bych měla jedno vyjíčku takhle jsem přišla o placenej cyklus a už mi zbývá jen jeden tak asi změníme CAR…chtěla bych vědět vaše zkušnosti či doporučení…vím že se to bude velmi lišit, ale aspon subjektivní zkušenosti mi pomohou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3879
3.8.13 20:22

Meli jste isci? to by mely byt ze 2 vajicek,2 embria ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.13 20:31

@terkam1 a odkud jsi?… My jsme chodili do Plzne - NATALART :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10978
3.8.13 20:32

@terkam1 ahojky neviem kde si bola v CAR a aké vyšetrenia ti robili. Máš napríklad vyšetrené AMH? A čo hormonálny profil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
3.8.13 20:48
@joanee píše:
Meli jste isci? to by mely byt ze 2 vajicek,2 embria ;)

měli jsme ICSI druhé se přestalo vyvíjet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3162
3.8.13 20:48

Za sebe jednoznačně doporučuju IVF Cube Praha :palec: Mají úžasný a osobní přístup a navíc umí zázraky :pankac: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
3.8.13 20:49
@janvana píše:
@terkam1 ahojky neviem kde si bola v CAR a aké vyšetrenia ti robili. Máš napríklad vyšetrené AMH? A čo hormonálny profil?

hormonální profil mi dělali a mám ho prej vpořádku AHM nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4152
3.8.13 20:50

Já si nemyslím, že je to špatným CARem… prostě by to tak asi bylo i jinde. můžeš mít kliniku s úžasnýma výsledkama a když máš smůlu, tak prd.
kamarádka chodí prý k nejlepšímu doktorovi v republice - doporučil strých gynekolog- a už zkouší 6 let a pořád nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
3.8.13 20:51
@Barčí1411 píše:
@terkam1 a odkud jsi?… My jsme chodili do Plzne - NATALART :palec:

já právě přemýšlím že bych jezdila klidně do Brna i když je to na druhý straně republiky… prostě hlavně abych pak nemusela do celého cyklu za svoje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.13 20:58

@terkam1 vetsinou kazdy doporuci to, kde se zadarilo. Takze za me Reprofit Brno. Ale spis zalezi na tom, jaky je u vas problem, co mate za vysetreni a aky byl postup lecby. Do ktereho car nyni chodis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
3.8.13 21:01

@zelenaprisera no víš tohle mi moc nepomůže… tak jestli jsem v pořádku tak proč se ta stimulace vůbec nedařila a když mi to doktorka říkala na UZ vyš že to není dobrí žádala jsem jí at to teda nějak stopne at nepříjdem o pokus tak prej to už nejde :( byla jsem hodně zklamaná… ono kdo si tím neprojde nepochopí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12071
3.8.13 21:03

@terkam1 tak za me genet Nam tam vyslo 5 ivf napoprve!!! Maji uzasny pristup, moderni metody a konecne udelali neco jinak nez tam kam jsme chodili predtim
vybrali jsme si metodu IMSI a ted nam tady spinka 6 tydeni anicka :dance: je to fakt zazrak :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.13 21:03

@terkam1 jaky protokol jsi mela? Jake davky leku? Vysledek AMH by ti mohl byt dost napomocny. Pokud ti nerostou folikuly bude problem prave v nekyere z techto otazek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
3.8.13 21:04
@Michaela1983 píše:
@terkam1 vetsinou kazdy doporuci to, kde se zadarilo. Takze za me Reprofit Brno. Ale spis zalezi na tom, jaky je u vas problem, co mate za vysetreni a aky byl postup lecby. Do ktereho car nyni chodis?

u nás je problém horně špatnej spermiogram a z prvního IVF máme syna…ale ted ten druhej si myslim že mi dala doktorka málo hormonů měla jsem gonal 150j a to jsem asi nereagovsala vůbec a pak jsem dosatala 200 ale to až po tejdnu a k punkci byly jen 4 folikuly…2 byly prázdné… takže katastrofa…ale prej tam bylo ještě hodně drobných které se prostě nepodařilo vystimulovat… u nás se toho už pak moc nevyšetřovalo manžel má spermio mezi 1-3 mil spermiermi a 99% je špatnejch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.13 21:06

@terkam1 davky jsou hodne nizke. Nicmene pred dalsim pokusem bych predevsim podstoupila dalsi vysetreni. To amh urcite

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama