Vysoké Papp-a a free beta hcg

19.12.19 19:59

Vysoké Papp-a a free beta hcg

Hezký večer maminky, chtěla bych se zeptat, jestli má některá z vás podobné zkušenosti s výsledky krve, jako mám já. :( Byla jsem na odběrech v 10+2 a mám vysoké Papp-a 3,44 lU/l (mom 2,50) a zároveň velmi vysoké free beta hcg 210 lU/l (mom 3,27). Celkově vyšel výsledek negativní, ale u hodnot mám vykřičníky :,( výsledky jsem si byla vyzvednout dnes u sestry a na ultrazvuk jdu až 30.12.!!! Miminko bylo na kontrole vidět vždy jen jedno! Nevíte co by to mohlo znamenat? Jsem z toho hrozně vystrašená. Všude v diskuzích je zvýšená buď jedna, nebo druhá hodnota, nikdy ne obě. Moc vám děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1107
19.12.19 20:02

Ahoj, mám to stejně, poslali mě ještě na kontrolní odběr krve v 16.tt, čekám na výsledek. Nikdo mi k tomu nechtěl nic říct, ani v Gennetu ani na gyndě, screening celkově také negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.12.19 20:16

@CarnivoraKurama achjo, vůbec to nechápu.. Nic o tom nemůžu najít. Snad budou oba naší mimínci vpořádku!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
19.12.19 20:27

@Jancule_a_mimi Také jsem hledala a myslím, že mám podobné informace jako ty, maximálně, že se jedna uživatelka někde v diskuzi zmiňovala o vadách srdce, ale potvrzeného nic nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.12.19 20:42

@CarnivoraKurama to jsem také četla, ale nevím jestli měla slečna zvýšenou i druhou hodnotu. Já se akorát dočetla, že takové podobné hodnoty jsou u dvojčat, ale stejně to beta hcg tak vysoké ani u dvojcat není a ty už by jsi to dávno věděla. Tak fakt nevím. Kdy máš další kontrolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
19.12.19 21:54

@Jancule_a_mimi 13. ledna ultrazvuk, pro výsledky krve budu si volat asi zítra na gyndu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.12.19 22:23

@CarnivoraKurama myslím na vás!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.19 08:23

Ahoj, sice jsem neměla zvýšené obě hodnoty, ale jen HCG přes 3, dnes jsem už 23. týden a vše je v pořádku, doktor mi řekl, že pokud program vyhodnotí screening jako negativní, není se čeho obávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat