Vysoké teploty uz skoro týden

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bgf
Stálice 56 příspěvků 20.03.18 17:33
Vysoke teploty uz skoro tyden

Ahoj, syn 4,5 roku ma od čtvrtka vysoké teploty kolem 40. V pátek jsme byli u doktorky a prý ma anginu, žádné odběry nedělala, tak nasadila Ospen po 8 hod, v sobotu teplota klesla k normalu, ale v neděli zase teplota kolem 39 a to trvá dodnes. Vždy srazim třeba na 38, ale do tři hodin ma zase 39. V pondělí jsem šla znovu k doktorce, opět žádné odběry nedělala a řekla, ze poslech čistý a krk je lepší a mám přijít ve čtvrtek na kontrolu, prý atb mohou zabrat později.
Od soboty je nemocný i manžel a dneska ma horečku i roční dcera.
Mate někdo zkušenosti s něčím podobným? Me to přijde jako nějaká hnusna viróza, spis než bakteriální infekce.

Mám jít k doktorce už zítra a trvat na CRP a vyšetření moci nebo mám počkat do toho čtvrtka?

Moc diky

Najdete v encyklopedii: Dětské nemoci

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 20.03.18 17:55
@Bgf píše:
Ahoj, syn 4,5 roku ma od čtvrtka vysoké teploty kolem 40. V pátek jsme byli u doktorky a prý ma anginu, žádné odběry nedělala, tak nasadila Ospen po 8 hod, v sobotu teplota klesla k normalu, ale v neděli zase teplota kolem 39 a to trvá dodnes. Vždy srazim třeba na 38, ale do tři hodin ma zase 39. V pondělí jsem šla znovu k doktorce, opět žádné odběry nedělala a řekla, ze poslech čistý a krk je lepší a mám přijít ve čtvrtek na kontrolu, prý atb mohou zabrat později.
Od soboty je nemocný i manžel a dneska ma horečku i roční dcera.
Mate někdo zkušenosti s něčím podobným? Me to přijde jako nějaká hnusna viróza, spis než bakteriální infekce.

Mám jít k doktorce už zítra a trvat na CRP a vyšetření moci nebo mám počkat do toho čtvrtka?

Moc diky

Pozadovala bych crp. Teploty jsou dlouho a tělo to vycerpava. Holka mela spalovoi anginu v prosinci. Mela 40,8. Atb mela od pateku a horečka ustoupila až v úterý… Na pohotovosti mi řekli ze počkat po těch 72h začnou zabirat. A to se mi dcera přitom ani neosypala :nevim:. Muze to byt nějaký moribindus… Tak crp bych chtela

Mochomurka83
Závislačka 3840 příspěvků 20.03.18 17:59

@Bgf nevim co melo dite za dalsi priznaky, ale syn ted mel chripku a horecky mel skoro tyden. A od sousedky syn je mel tyden a vysoky, ale taky, chripka. Crp meli oba nizky.

Uživatel je onlinestonožka12
Kecalka 426 příspěvků 9 inzerátů 20.03.18 20:32

Určitě tam zajděte už zítra a trvejte na crp. Tak vysoké horečky, které nejdou pořádně srazit, jsou problém.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama