Vyšší potřeba spánku 11m

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
garalela
Povídálka 45 příspěvků 06.01.19 11:18
Vyšší potřeba spánku 11m

Maminky, mam 11m syna, odmalička nesnesl kočár i postýlku, trvalo mi zhruba sestinedeli než jsem zjistila, ze chce být hlavně u mne. Cili v postylce by vubec nespal, na me hrudi zvladnul x hodin v kuse a fungujeme tak ve dne v noci. Kdybych na to, ze je mu u mne tak fajn neprisla, cetla bych si ve forech o nespavcich, ale rskhle jsem spokojená, ze spinkal. Ale moje otázka je k aktualnimu stavu, ma skoro rok a zda se mi, ze chce moc spat. Stáváme v 8, v 9,30 by chtel znovu spat a vydrzi to klidně do 12ti. Zhruba po dvou hodinách bdelosti klidné znovu haji a fakt to neni na deset minut. Respektive na deset minut by to bylo beze mne, ale u mne vydrzi spat hodiny! Je to ale ok v tomto veku, nemuze to být něco patologického? Kdyz ho zkouším motivovat pri hre tak je unava znat, mne si očka opravdu uz po tech dvou hodinkách

Reakce:
Alyss1
Závislačka 2963 příspěvků 1 inzerát 06.01.19 13:51

A mezitim je vedelej? Ji dobre s dobre pribira a roste? Pokud ano, tak bych rekla ze proste spanek potrebuje. V tomhle veku muze mit vic pohybu s novych vjemu a je to pro nej proste narocnejsi…

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 06.01.19 20:11

Syn, skoro 11 mesicu spi v „lepsich“ dnech (tj. kdyz ho dam spat na balkon nebo spi se mnou).

21-8
9:30-12
14:30-16:30

Prijde mi to dost podobne vasemu a nezda se mi, ze by to bylo moc… Nekdy spi odpo i dele, se mnou, treba i 3 hodiny… Ale pak jde zase o to pozdeji vecer spat. Prvni spal tak nejak podobne.

garalela
Povídálka 45 příspěvků 06.01.19 21:02
@Limi123 píše:
Syn, skoro 11 mesicu spi v „lepsich“ dnech (tj. kdyz ho dam spat na balkon nebo spi se mnou).

21-8
9:30-12
14:30-16:30

Prijde mi to dost podobne vasemu a nezda se mi, ze by to bylo moc… Nekdy spi odpo i dele, se mnou, treba i 3 hodiny… Ale pak jde zase o to pozdeji vecer spat. Prvni spal tak nejak podobne.

No kolem te druhé zvládne spát zase treba do ctyr kdyz je u mne, a pak kratce kolen půl sedmé ale protože se taky potrebuju osprchovat najist a tak, tak tim jak se vzdalim vstane a pak už ale musím rychle i jeho hygienu, veceri a rychle rychle do osmi na kute uz je nervní. Zapsala jsem nas do par kurzu tedkom tak jsem zvedava jak se to potka s tim bdenim a spaním

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 06.01.19 21:42
@garalela píše:
No kolem te druhé zvládne spát zase treba do ctyr kdyz je u mne, a pak kratce kolen půl sedmé ale protože se taky potrebuju osprchovat najist a tak, tak tim jak se vzdalim vstane a pak už ale musím rychle i jeho hygienu, veceri a rychle rychle do osmi na kute uz je nervní. Zapsala jsem nas do par kurzu tedkom tak jsem zvedava jak se to potka s tim bdenim a spaním

Jestli chces, aby spal i bez tebe, zkus ho dat spat v kocarku na balkon. To je jedine misto, kde mi syn spi i beze me, jinak max. 20 minut.

Ber to jako vyhodu, patologicke to neni, deti maji potrebu spanku ruznou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >