Nechce být v kočárku ani v autě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 17:23
Nechce byt v kočárku ani v aute

Dobrý den maminky nemate zkusenost s tim ze vam dite přestalo chtit byt v kocarku a ve vajicku? Maly od narozeni spinkal ukázkové v obojí a poslední dva týdny ( je nám skoro 7 týdnu ) hystericky rve v kočárku a dokonce i v autě 8o nevíte co by se mu mohlo přestat líbit :(

Reakce:
Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 05.01.19 18:22

Mně mladší syn od 3 měsíců nemohl v kočárku zabrat. Bylo vidět, že by spal, ale nešlo to. Vyřešila jsem to šátkem, tam usnul, než jsem uvázala uzel.
Vyřešila bych to venku nošením a auto bych omezila na nezbytné minimum, jestli máte třeba doktorku trochu dál.

Tunrida
Hvězda diskuse 48359 příspěvků 05.01.19 18:25

Nemáš jo moc navlečenýho? Ale některý děti to prostě nemusí no.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 18:57

@Tunrida nemám podle mě , ma bodycko Teplacky mikinku , plyšový overal a fusak , ale ze do toho sestinedeli to bylo v pohodě a nejednou ne :nevim:

Pocahonta
Kecalka 286 příspěvků 05.01.19 20:22

Nemusí to s tím souviset, ale třeba na dnešní počasí by bylo dle mého názoru navlečené dost. Úplně bych vynechala tu mikinu… Mimča si v korbě vytvoří vlastní mikroklima… Do vajíčka to samé…
To řvaní se může za chvíli změnit… Držím palce.

garalela
Povídálka 45 příspěvků 06.01.19 11:08

Ano tuto zkusenost mam. Syn snesl kocarek jen jako uplne malicky v sestinedeli a pak uz ne. Nesnedl kocar, jizdu v aute, postylku. Ted je nám 11m. Kocar i postylku jsem uz prodala, auten jen na nezbytne nutnou cestu. Nejsou vsechny deti jak z reklamy na kocarek, nejdřív jsem vybavicku obrecela, nakonec si noseni užívám

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >