2,5 měsíce a UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 12:57
2,5 měsíce a UM

Kolik vypiji vaše 2,5 měsíční děti? Ja mám nespavce a jsou dny kdy jen brečí nespi a ji, takže po marnem uspavani mu po 3h dam najíst a zase uspavam :potlesk: takže ani nevím jestli ma hlad ale proste mu dam, jsou ale dny kdy většinou v noci, ho uspim po 2-3 h a vytuhne na další dvě nebo tři hodiny, takže někdy ma hodně velké pauzy mezi jidly, třeba 7 h,, a vychází to někdy na 5 dávek denně.. někdy vypije 80 někdy 150 :think:

Reakce:
Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13310 příspěvků 05.01.19 13:34
@Anonymní píše:
Kolik vypiji vaše 2,5 měsíční děti? Ja mám nespavce a jsou dny kdy jen brečí nespi a ji, takže po marnem uspavani mu po 3h dam najíst a zase uspavam :potlesk: takže ani nevím jestli ma hlad ale proste mu dam, jsou ale dny kdy většinou v noci, ho uspim po 2-3 h a vytuhne na další dvě nebo tři hodiny, takže někdy ma hodně velké pauzy mezi jidly, třeba 7 h,, a vychází to někdy na 5 dávek denně.. někdy vypije 80 někdy 150 :think:

UM nejdřív po dvou hodinách. Nenechávala bych ho 7 hodin bez jídla :nevim: Přibývá dobře?

Kaci89
Kecalka 298 příspěvků 05.01.19 14:35

Tak hlavne jestli chces porovnavat tak rozhodujici je kolik vazi,kazde mini v 2apul mesicich nema stejne tudiz treba stejne nejedi

Pocahonta
Kecalka 284 příspěvků 05.01.19 14:47

Mimčo plně na UM by mělo vypít 150-180 ml UM na kilogram své váhy celkem za den. Zaplať Pán Bůh obě moje děti ve dvou měsících spaly celou noc… Takže logicky 7 hodiny mezi krmením (pokud je to v noci), tak je to OK. V noci dítě nech spát… Ono to když tak během dne dožene, ale nejdříve dávej po 2 hodinách, aby ho nebolelo bříško.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >