Vitamíny v těhotenství

Anonymní
6.1.20 19:42

Vytaminy v tehotenstvi

Ahoj.. jake vitaminy užíváte v tehu? Jsem v 19tt. Do ted jsem brala chytré miminko. Myslite ze bych to mela uzivat do konce tehotenstvi nebo pak uz jen listovku?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
663
6.1.20 19:45

VYtaminy = no coment😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7487
6.1.20 19:45

Tvl to tady dneska nikdo po sobe nic necte???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9483
6.1.20 19:56

Škoda, že trocha z chytrého miminka, nezapůsobila i na maminku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7487
6.1.20 19:57
@Anonymní píše: Škoda, že trocha z chytrého miminka, nezapůsobila i na maminku.
:lol: :lol: :lol:
Ja bych pod urcity iq zakazala rozmnozovani :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
6.1.20 20:06

Zkusila bych i chytrou maminku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14248
6.1.20 20:10

Já brala listovku před otěhotněním a pak asi do 3mesice, k tomu gs mamavit, ale někomu je z něj zle, tak je dobré ho brát s obědem třeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33342
6.1.20 20:29
@Tarjei píše:
Tvl to tady dneska nikdo po sobe nic necte???

chápej, není čas, těch pár vteřin pro kontrolu bude zakladatelce pekelne chybět. ;) nevím, zda jsem sama, ale dost často mám pocit, že jsem na webu hlupáků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7487
6.1.20 20:31

@Burj Chalifa no vedle taky perly, slyny a tak :mrgreen: ja uz jsem pak i hnusna ptz to je takovej divnej druh preziravosti k druhejm „vzdyt je to fuk jak je to napsany“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33342
6.1.20 20:33
@Tarjei píše: :lol: :lol: :lol:
Ja bych pod urcity iq zakazala rozmnozovani :mrgreen:

moje řeč. Pak ale budeš muset uzavřít tyto stránky ;). Proč je tady tolik IQ podměrečných osob? Bohužel, na váhu mají převahu, řekl kdysi spisovatel Ludvík Vaculík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33342
6.1.20 20:34
@Tarjei píše:
@Burj Chalifa no vedle taky perly, slyny a tak :mrgreen: ja uz jsem pak i hnusna ptz to je takovej divnej druh preziravosti k druhejm „vzdyt je to fuk jak je to napsany“.

Já jsem v tomto ohledu tady také hnusná a nestydím se za to. Nemám ráda hlupáky a idioty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7487
6.1.20 20:37

@Burj Chalifa :lol: ted zas v jiny diskuzi tady, embrio…jako uznavam ze jsem gramatickej nacek, mam hodne nacteno a vidim chyby hned, ale v tomhle je vlastenectvi, spravne pouzivat rodnej jazyk a ne hulakat u fotbalu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3066
6.1.20 21:14

Copak vytaminy, ale co takove ryfle a mykyny na prodej nekde na bazarku :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33342
6.1.20 21:23
@Tarjei píše:
@Burj Chalifa :lol: ted zas v jiny diskuzi tady, embrio…jako uznavam ze jsem gramatickej nacek, mam hodne nacteno a vidim chyby hned, ale v tomhle je vlastenectvi, spravne pouzivat rodnej jazyk a ne hulakat u fotbalu.

To je krásně řečeno - úplně jsi mě zaskočila :hug: -" vlastenectví je správně používat rodnej jazyk" ( pro neznalce - „rodnej“ je na prosto OK v obecné hovorové češtině ).Ctím a miluji češtinu, je to klenot, který nám mohou ve světě závidět. Je příliš chtít po lidech, aby ovládali rodný jazyk? Tady asi ano, co do formy a obsahu se zdejší stránky, bohužel, stávají stránkami hlupáků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7487
6.1.20 21:28

@Burj Chalifa ja mluvim rada hovorove az vulgarne, takova moje dusevni hygiena :lol:
Ja to tak vnimam, jak nekde neco jde nejakymu sportovci, uz si lidi davaj vlajecky na auta a podobny blbiny. ( Beda jak mu to jit prestane :mrgreen: ) Ale naucit se spravne cesky, na to jsou liny. A naucit se to da. Pritel je dyslektik a dysgrafik, nema pro y/i atp vubec cit, ale nedal si pokoj, dokud se to proste nenadrel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat