Výtok v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 26.05.09 11:26
Výtok v těhotenství

Ahoj holky,

jsem ve 12tt a trapi me vytoky :( Ze zacatku to vypadalo na kvasinky (bily), ted zase zluty…v nejakych intervalech (po 1-2 tydny) se to meni.
Mate podobnou zkusenost ?
Diky moc :)

Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 26.05.09 11:50

Ahoj, podle Kouckeho je belavy az zlutavy neobtezujici vytok v tehotenstvi znamkou dobre fungujicich porodnich cest. Ale mela by se udelat kultivace apripadnou kvasinu prelecit.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 26.05.09 11:57

Pudli mockrat dekuji.
Ja se jen bojim, aby to nebyl streptokok. S tim, myslim, take zluty vytok. Vim, ze ho mam uz roky a doktor rikal, ze to nema smysl prelecit kazdej mesic, ze se to vrati a holt 30% zenskych tak ma.
Nejak mam zafixovane, ze streptokok=riziko potratu :(

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 26.05.09 16:58
Lolinka79 píše:
Nejak mam zafixovane, ze streptokok=riziko potratu :(

Neboj, už tu byla diskuze na toto téma a streptokok je nebezpečný hlavně při porodu, proto se dělají stěry před porodem a v případě výskytu streptokoka dostaneš při porodu antibiotika, aby se miminko nenakazilo. Takhle jsem to pochopila já. Držím pěstičky, ať je vše, jak má být.

Galadwen
Kecalka 381 příspěvků 26.05.09 17:12

Neboj se, miminko by mělo být dobře chráněné proti infekci (plodovými obaly, uzavřeným děložním čípkem).
Sama jsem streptokoka měla, a jediné, co se s tím dělalo, byl ampicilin při porodu (a ten bych možná měla stejně, protože mi praskla voda 24 hodin před začátkem kontrakcí). Dcera se narodila naprosto zdravá a bez problémů, v dubnu jí byly dva roky. Po pravdě si myslím, že teď v druhém těhotenství mi toho streptokoka nejspíš najdou zas (opravdu jsou to potvory vracecí), nijak to neřeším. Výtoky byly v obou těhotenstvích, teď v druhém jsem si musela nechat přeléčit kvasinky, jinak s tím ani doktoři nic dělat nechtějí, prý je to normální.

Luczka
Stálice 88 příspěvků 27.05.09 09:48

Já měla s tímto potíže celé těhotenství,ne­pomohly mi žádné mastičky a ni léky,vždycky to zy dva dny bylo zpátky,po porodu je to zatím dobrý :)

Žižule
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 27.05.09 16:38

Taky jsem s tím měla problémy. Vždycky jsem dostala nějaké čípky nebo mastičky. Na chvíli to pomohlo, ale za pár dní to bylo zpátky. Ke konci těhotenství jsem nemohla fungovat bez intimky. Ale po porodu jako když utne :-)

Lena88
Povídálka 21 příspěvků 15.02.10 16:31

Ahojky jsem v 6tt tehotenství,byla jsem u doktorky a rekla že mám kvasinky dala mi na to globule,nemuže to nejak poškodit miminko,jsem poprvé tehotná a na mimi se moc tešíme pa a dekuji za odpoved

Romy13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.10 20:06

ahojky,
jsem v 15týdnu, je to mé druhé těhotenství. První úplně bez problémů, teď mě trápí skoro stále výtok. Na kvasinky jsem dostala čípky, doktor říkal, že je jistější je brát v dokončeném 12týdnu. Ale určitě velmi záleží na tom, co Ti Tvá lékařka napsala. Určitě ví, co dělá, nebála bych se. Romy

Marci1982
Kecalka 491 příspěvků 23.02.10 18:55

Ahojky,
s výtokama mám bohaté zkušenosti, trápí mě od samého začátku těhotenství a trápily mě vlastně vždycky, ale teďka je to opravdu ve velkém. Pan doktor mi vždycky podle daného týdne předepíše vhodné léky na zavádění, masti, čípky atd…ale po dvou dnech, co je doberu je tu výtok znovu…
Takže už to ani neřeším, člověk se tím jenom stresuje a výsledek žádný. Pokaždé to ale panu doktorovi řeknu, ten něco předepíše a jede se dál, dělal mi i stěry a nic tam nenašel…takže snad jsou to jen hormony…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >