Vystrčený pupík 21tt

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 19:20
Vytrcajuci pupik 21tt

Ahoj holky,

mozno je to hlupost, no vsimla som si, ze sa mi zacal (tym ako rastie brusko) vytahovat ven pupik- viz foto. Mali ste to takto niektora? Vrati sa to do povodnej polohy? Mala som ho hezky uzavrety :lol:

Diky :srdce:

Reakce:
Uživatel je onlineCeleste97
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 25.10.18 19:25

jasné, spousta žen má na konci těhotenství, vylezlý pupík, koukni někde na fotky :lol:
Já ho mám takhle odjakživa a nic se nezměnilo ani při těhu :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 19:36

@Celeste97 jo to asi maju- skor ma zaujima,ci sa to potom vratilo do povodneho stavu :mrgreen: babo je cislo 1 - viem,ze to je hlupa otazka- ale potesilo by ma,ak by sa to potom dalo spat :D

Uživatel je onlineCeleste97
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 25.10.18 19:40
@Anonymní píše:
@Celeste97 jo to asi maju- skor ma zaujima,ci sa to potom vratilo do povodneho stavu :mrgreen: babo je cislo 1 - viem,ze to je hlupa otazka- ale potesilo by ma,ak by sa to potom dalo spat :D

Já bych řekla, že se to vrátí :D ale vlastní zkušenost nemám no, já ho mám pořád stejný, ale je to tím, že mám aj kýlu :lol:

ugluk
Hvězda diskuse 44120 příspěvků 25.10.18 19:46

Ano, u prvního těhotenství vylezl někdy kolem 20.tt, ke konci i výrazně víc. A vrátilo se to v pohodě do původního stavu, jak v tom břiše není náplň, nic ho netlačí ven :) Ve druhém vylezl ještě o dost dřív.

Ivčis
Závislačka 4050 příspěvků 25.10.18 19:54

Mě se tak stalo u prvního těhotenství a do původního stavu se už nevrátil. Ale to neznamená ze se tak stane i tobě. Dnes jsem v 22tt se třetím miminkem a je to pořád stejné jako u prvního.

GirlsNick
Kecalka 423 příspěvků 25.10.18 20:21

Ahooj, neboj se nic, taky mi vylezl, né nijak extra, ale normální určitě nebyl.
Teď jsem 3 měsíce po porodu a pupík mám zase jako dřív :dance:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 20:26

holky blbost, ale já si všimla, že to vylézá více těm, co čekaj holčičky, je to možný?

warita
Echt Kelišová 9010 příspěvků 25.10.18 20:34
@Anonymní píše:
@Celeste97 jo to asi maju- skor ma zaujima,ci sa to potom vratilo do povodneho stavu :mrgreen: babo je cislo 1 - viem,ze to je hlupa otazka- ale potesilo by ma,ak by sa to potom dalo spat :D

Ja mela takovy pekny, jako modelka. Pri tehotenstvi se mi vyspoulil ven jako knoflicek. Po tehu se po nejakem case zatahl zpet do bricha, ovsem stejny tvar uz nema a nikdy nebude. Pretim jsem mela vertikalni ovalek, tak ted mam spis horizontalni oval a uz neni tak pekne tvarovany. Je to proste pupajz. Ani se nedivim, protoze ta pupikova oblast silene trpela, myslim, ze se mi tam pretrhalo vselijake vazivo… strie sice nemam, ale je to cele takove mekke, neni tam pevna tkan jako predtim.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 25.10.18 20:59
@Anonymní píše:

Ano, do měsíce od porodu byl pupík stejný, jako před těhotenstvím a to jsem čekala dvojčata. Že se pupík vrátí jsem si po porodu nemyslela, byl takovej divnej :mrgreen: ale nakonec jo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 10:33

Tak dufam,ze sa potom spamata… fakt som mala taky dovutra a ked sa mi tacal zhors boulit ven- zlakla som sa :D uvidime :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >