Vývoj dětské nohy

Anonymní
3.6.21 16:25

Vývoj dětské nohy

Jsem si teď všimla, že syn má takové zvláštní postavení nohou naboso, je to normální? Nebo si radši někam zajít. Je mu 18m a chodit začal až v 15m. Má to jak opička, jako by si chodí po vnitřní straně, ta pravá mi přijde horší

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.6.21 16:29

Nejsem odborník, ale ty nožky mi přijdou nestandardní, zašla bych se zeptat na fyzioterapii. Lepší je se zeptat a zjistit, že je to třeba v pořádku, než se nezeptat a něco zanedbat.

• Citovat
  • Nahlásit
6565
3.6.21 16:33

Co nejdřív k ortopedovi. To není normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9010
3.6.21 16:39

To určitě není v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 16:40

Toho jsem se bála.. no udělám nám termín u dětské co nejdřív. Co se s tím tak může dělat? Speciální boty?

• Citovat
  • Nahlásit
9010
3.6.21 16:41
@Anonymní píše:
Toho jsem se bála.. no udělám nám termín u dětské co nejdřív. Co se s tím tak může dělat? Speciální boty?

Nejspíš dostanete speciální vložky do bot, nebo boty a nějaký cviky. To se spraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 16:47
@JancaS84 píše:
Nejspíš dostanete speciální vložky do bot, nebo boty a nějaký cviky. To se spraví.

No to můžu by Barefoot Camperky vyhodit :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2974
3.6.21 16:48

Objednej dite k fyzioterapeutovi. Pravdepodobne vam ukaze cviky nebo masaz. V cem chodi? Takhle do stran mel syn palce take. Dlouho se jimi pridrzoval a hledal stabilitu. Samo se mu to zlepsilo. Nosi barefoot a hodne chodi bos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7148
3.6.21 16:49
@Anonymní píše:

Ještě nic nevyhazuj. Uvidíš co ti řekne. Budete asi něco cvičit a botky uvidíš. Na doma je možná mít může. I když doma je lepší bez bačkor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 16:54
@janickaIII píše:
Ještě nic nevyhazuj. Uvidíš co ti řekne. Budete asi něco cvičit a botky uvidíš. Na doma je možná mít může. I když doma je lepší bez bačkor.

Doma chodí jen bosa, venku když to jde taky na písku. Právě jsem si všimla, že líp chodí v pevnějších botech než ty Barefoot. Ach jo no… Právě si nepamatuju jak to měla starší, ale dneska jsem ho pozorovala na terase a už mi to nepřijde úplně ok.

• Citovat
  • Nahlásit
2974
3.6.21 16:55
@Anonymní píše:

Sedi mu dobre? Zkus se poptat na fb v nejake skupine s barefoot. Tam jsou i fyzioterapeute, tak ti muzou dat radu co ted delat a nedelat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7148
3.6.21 16:57
@Anonymní píše:
Doma chodí jen bosa, venku když to jde taky na písku. Právě jsem si všimla, že líp chodí v pevnějších botech než ty Barefoot. Ach jo no… Právě si nepamatuju jak to měla starší, ale dneska jsem ho pozorovala na terase a už mi to nepřijde úplně ok.

Mě to podle fotky přijde zvláštní. Neříkam ale že je to špatně. Záleží jak přesně stal, jak měl váhu na nožičkách. Vyšetření na fyzio stojí kolem 500,–, Zkus si u vás neco najít a budeš mít jistotu a poradí ti i s botickama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2974
3.6.21 16:57
@Anonymní píše:
Doma chodí jen bosa, venku když to jde taky na písku. Právě jsem si všimla, že líp chodí v pevnějších botech než ty Barefoot. Ach jo no… Právě si nepamatuju jak to měla starší, ale dneska jsem ho pozorovala na terase a už mi to nepřijde úplně ok.

Pevne boty zakryji nedostatek, takze to vypada, ze dite chodi dobre :nevim: Ale bf boty nejsou pro vsechny. S tim ti laici neporadi, tohle bys mela vazne resit s odbornikem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2974
3.6.21 16:59
@janickaIII píše:
Mě to podle fotky přijde zvláštní. Neříkam ale že je to špatně. Záleží jak přesně stal, jak měl váhu na nožičkách. Vyšetření na fyzio stojí kolem 500,–, Zkus si u vás neco najít a budeš mít jistotu a poradí ti i s botickama.

Nekde berou na pojistovnu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 17:02

@luci.no půjdu co nejdřív. Ale musím přes dětskou a teď je všude vše u nás jen na objednání.
Právě doteď dokud nechodil tak bosa jsem si toho asi nevšimla. Ale on chodí teprve od února, tak jsme si říkala jestli se to nesrovná

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat