Vadi mi mýt dceru mezi nohama

Anonymní
26.5.21 21:18

vadi mi myt dceru mezi nohama

Je mi hrozne neprijemne se na to vubec ptat, ale nevim kde jinde se zeptat kdyz ne tady. Pripadam si divna. Dcerce jsou 2 roky a vadi mi ji myt mezi nohama, posledni dobou i prebalovat. Kdyz byla miminko, tak jsem ten problem nemela, ale cim je vetsi, tak tim vic mi to vadi. Jako bych ji narusovala nejakou jeji intimni zonu nebo jak to rict. Vyvolava to ve mne neprijemny pocity. Zaroven vim, ze sama se neumyje, neprebali. Prosimvas jen mi reknete, ze to ma nekdo treba stejne, prijdu si jak blazen, ze to tak resim.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4669
26.5.21 21:20

Troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 21:22

@Alriga nejsem troll, opravdu. Klidne at na me koukne admin. Jen je mi proste blby o takovy veci se bavit s mamou nebo s kamaradkama.

• Citovat
  • Nahlásit
10886
26.5.21 21:22

Mám doma dvouletou a taky mi to přijde divný. Zajímavý, u syna ten pocit nemám (jsou mu necelé 4 roky) a pracuji léta ve zdravotnictví. Lidské tělo pro mě není nic nového. Ale je pravda, že malá dává jakoby víc najevo stud :nevim: nebo to, že jí je dotyk nepříjemný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 21:23

@Alriga resim to az cca posledni mesic. Kdyz byla mimino, tak to bylo ok, ted mi to proste vadi. Jen jsem doufala, ze treba nejsem jedina kdo tohle resi.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 21:28

@Aduš8 dekuju ti za odpoved. Dcerka se nijak nestydi, asi je to spis proste nejaky muj problem v hlave. Nevim cim to je, ale zacalo to ve mne vyvolavat pocity, ze proste detem se „tam“ nesaha a nekouka. Asi je to tim jak uz je velka a vnima. Oddychnu si az bude trosku samostatnejsi. A myt ji necham asi manzela, ten to nejak neresi. Jen teda zas neni tak dukladnej a pak akorat resime opruzeniny..

• Citovat
  • Nahlásit
32987
26.5.21 21:31
@Anonymní píše:
@Aduš8 dekuju ti za odpoved. Dcerka se nijak nestydi, asi je to spis proste nejaky muj problem v hlave. Nevim cim to je, ale zacalo to ve mne vyvolavat pocity, ze proste detem se „tam“ nesaha a nekouka. Asi je to tim jak uz je velka a vnima. Oddychnu si az bude trosku samostatnejsi. A myt ji necham asi manzela, ten to nejak neresi. Jen teda zas neni tak dukladnej a pak akorat resime opruzeniny..

Napadá mě, nebyla jsi v dětství zneužívaná nebo ti doma neříkali, tam se nesahá, to je hanba a podobně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 21:34

@Russet zneuzivana ne, ale to druhe nevim, nepamatuju si. Ale opravdu poslednich par dni to se mnou hybe psychicky dost intenzivne a ja vlastne ani nevim proc.

• Citovat
  • Nahlásit
32987
26.5.21 21:37
@Anonymní píše:
@Russet zneuzivana ne, ale to druhe nevim, nepamatuju si. Ale opravdu poslednich par dni to se mnou hybe psychicky dost intenzivne a ja vlastne ani nevim proc.

Myslím, že u dvouleťačky by tě to nemělo tak brát. U většího dítěte bych to asi chápala. Kdyby se začalo stydět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10886
26.5.21 21:38
@Anonymní píše:

Tak ti já to až tak špatně nevnímám, udělám to, protože musím. U nás je to právě o tom, že malá kolikrát stáhne nohy k sobě a ještě se přikrývá rukou, když ji chci dát plenu nebo usušit. A je mi proti srsti dělat to jakoby násilím. Možná proto, že je to prostě holka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 21:39

@Russet no mozna tam je nejaky psychicky problem z meho detstvi, ale opravdu se nepamatuji.

• Citovat
  • Nahlásit
2593
26.5.21 21:39

Mam dvou letou a delam to jako automatickou cinnost, popravde me nenapadlo vubec nad tim premyslet :nevim: myju ji, prebaluju, cistim ji zuby, obouvam boty…je to v vsechnoo v jednom balicku pece o miminko (batole no..,ale furt je to mrnousek nesamostatnej)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 21:40
@Anonymní píše:
@Russet zneuzivana ne, ale to druhe nevim, nepamatuju si. Ale opravdu poslednich par dni to se mnou hybe psychicky dost intenzivne a ja vlastne ani nevim proc.

zas je fajn, ze uz ted vnimas, ze proste i malym detem by melo byt doprano nejaky to soukromi… znam zas kamaradku, ktera snad jeste v 10ti holce kontrolovala jestli to ma umyty spravne… a nema skoro vubec pred ni stud… takovej pro me fakt extrem na druhou stranu…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 21:40

@Aduš8 tak to ja taky udelam, protoze musim a prave protoze manzel to odbyva. Ale prijemne mi to tedy neni.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 21:42

@Melodie91 ja jsem to donedavna mela taky tak. Ale proste tim asi jak roste, tak
je mi to neprijemny..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat