Vyvolání porodu Liberec

1073
29.12.18 22:45

Vyvolání porodu Liberec

Ahoj holky, byla jste teď některá na vyvolání porodu v Liberci? Jak to probíhalo?? ;) ;) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

22905
29.12.18 23:08
@miluver píše:
Ahoj holky, byla jste teď některá na vyvolání porodu v Liberci? Jak to probíhalo?? ;) ;) ;)

Záleží na tvém těle, jak zareaguje. Nemyslím, že by místo porodnice hrála zásadní roli. Mně syna vyvolávali 2 dny. První den po třech tabletách to vzdali. Druhý den se to od rána pohnulo (cca v sedm první a ve dvanáct už to bylo na porodní box). Kamarádka po zavedení málem nestihla porod s manželem. Měla to rychlé. Obě jsme byly ve stejné porodnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1073
29.12.18 23:14

No roli hraje to, že každá porodnice má jiný postup, od přijetí až po způsob vyvolání, proto se ptám konkrétně na Liberec ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4896
30.12.18 01:26

@miluver Ne, to spis kazdy doktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
938
30.12.18 07:05
@miluver píše:
No roli hraje to, že každá porodnice má jiný postup, od přijetí až po způsob vyvolání, proto se ptám konkrétně na Liberec ;)

Mne vyvolavali v LBC pred 4,5 roky a probihalo to nasledovne. V 7hod rano jsem mela prijit sbalena na prijem.. Kdyz jsem dorazila, sepsali se mnou jeste nejaky papiry, pak me manzel doprovodil pred prvni dvere porodnice a prebrala si me sestra, veci jsem si dala nekam do skrinky, u sebe jsem mela jen maly batuzek k porodu a dali me na hekarnu, kde byla uz jedna maminka, cekajici na tabletu. Pak prisla pani doktorka a zavedla nam obema tabletu… Pak prisla sestra, ze nam udela obema klistyr a stalo se.. A pak to slo jako na masle :lol: moji sousedku odvedli uz na sal a ja zacala mit brutalni kontrakce, tak jsem zavolala manzelovi, aby prijel :palec: a pak uz kdyz prijel nas odvedli na porodni dal… Otevrela jsem se rychle, ale mala nechtela ven, tak to skoncilo akutnim cisarem (uleva, byla jsem vysilena)… Personal byl skvely, doktor byl profik a pohotovy.. Nebyt jejich pomoci, tak jsme obe umrely… Takze za mne super :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
30.12.18 07:16

@miluver když jsem tam byla já, tak prostě klasika ráno paní přijali, zavedli tabletu a čekalo se :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22905
30.12.18 14:18
@Lainaire8 píše:
@miluver když jsem tam byla já, tak prostě klasika ráno paní přijali, zavedli tabletu a čekalo se :mrgreen:

U nás taky. Jak asi by to šlo „jinak“? :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1073
30.12.18 14:54

@Russet no protoze někde pred tabletou zkouší zátěžák oxytocinem, někde dávají tyčinky nebo balonek před samotnou tabletou, někde přijimají večer někde ráno…prostě každá porodka ma jinou praxi… :roll: ..jinak díky holky, které jste psaly k věci :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22905
30.12.18 20:03
@miluver píše:
@Russet no protoze někde pred tabletou zkouší zátěžák oxytocinem, někde dávají tyčinky nebo balonek před samotnou tabletou, někde přijimají večer někde ráno…prostě každá porodka ma jinou praxi… :roll: ..jinak díky holky, které jste psaly k věci :kytka:
Že ses toho dozvěděla :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1073
30.12.18 20:32

@Russet No rozhodně od Kassorky nebo Lainaire víc než od tebe ;) :lol: …občas mě fascinují lidi, kteří mají prd co říct, ale pořád mají potřebu se k něčemu vyjadřovat :lol: :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22905
30.12.18 21:55
@miluver píše:
@Russet No rozhodně od Kassorky nebo Lainaire víc než od tebe ;) :lol: …občas mě fascinují lidi, kteří mají prd co říct, ale pořád mají potřebu se k něčemu vyjadřovat :lol: :lol: :mavam:

Mě zas fascinuje, že ti nespíš porod ještě nevyvolali, máš x informací a stejně je lovíš na netu. Nebylo by rychlejší se zeptat přímo porodnici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4896
30.12.18 22:31

@miluver Tak ja ti zopakuju, ze neexistuje jednotny postup v porodnici, dela to vzdy dr podle sebe a rodicky :roll: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama